fbpx
м. Київ, вул. Січових Стрільців 5-Б 095 438 68 71, 067 186 18 70

Чистка обличчя

ВИДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧЯxbcnjtkbwj

  • Механічна (ручна, мануальна)

Така чистка виконується або спеціальними інструментами, або просто пальцями рук. Шкіра дуже добре розпарюється, після чого пальці обмотують гігієнічними серветками і приступають безпосередньо до чищення. Вона схожа на звичайне видавлювання вугрів, але тільки і до, і після чистки виконуються ряд додаткових процедур. Ці процедури готують шкіру до чищення і заспокоюють її після.

Механічна чистка найжорстокіша, але найефективніша.

  • Вакуумна

Працює за принципом пилососа. Спеціальний апарат «всмоктує» в себе забруднення з пір. Така чистка є теж травмуючою для шкіри. Але досить ефективною.

  • Ультразвукова

Для такого чищення використовується ультразвуковий апарат. Він випромінює УЗ промені, які відкривають пори і розчеплення забруднення, після чого їх легко видалити. Ультразвукова чистка абсолютно безболісна і щадна. Вона добре підходить для незначних забруднень.

  • Хімічна

При такому чищенні шкірі обличча не застосовується фізичний вплив. Спочатку шкіру очищують, а далі наносять спеціальну суміш, яка розігріває шкіру, розм’якшує її і розчиняє жирові стрижні. Залежно від засобу, який використовує косметолог, хімічне чищення може бути препаратне (олеїнова, яблучна, лимонна, гліколева і молочна кислота) або ферментне (бромелайн і папаїн).

  • Комбінована чистка

Комбінований тип шкіри – комбінована чистка. Такий вид найбільш оптимальний. Він поєднує в собі різні види чистки, залежно від забруднення шкіри в різних ділянках обличча Це дозволяє не травмувати чутливі області і видаляти забруднення.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО РОБИТИ ЧІСТКУ
mehanicheskaja-chistka-lica-kiev

Все індивідуально. Потрібно враховувати і тип шкіри, і ступінь її забруднення. В основному рекомендується проводити чистку 1 раз на місяць. Але якщо ви довго цього не робили і шкіра вашого обличчя проблемна – косметолог може призначати чистку через кожні 2-4 тижні. І навпаки, якщо ви стежите за собою, регулярно відвідуєте косметолога, дотримуєтеся всіх його рекомендацій по догляду за обличчям – чистка може проводиться раз на 3-4 місяці.

ЯКИЙ ВИД ЧИСТКИ ОБРАТИ

Знов-таки все індивідуально. Якщо шкіра дуже чутлива – ні вакуумне, ні механічне чищення вам не підійдуть. Самостійно не обирайте вид чищення, а йдіть до косметолога. Він визначить тип вашої шкіри і підкаже, який вид чищення вам підійде краще.

РЕКОМЕНДАЦІЯ
чистое-лицо-640x360

Вам і так це відомо, але краще ми нагадаємо: НЕ робіть чистку у відповідальний для вас день і за день до свята теж! Чистка обличча частково травмує шкіру, що викликає її почервоніння. Ці почервоніння, в залежності від вашого типу шкіри, можуть як за 2 години пройти, так і триматися 2-3 дні.