fbpx
Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

З появою лазерних технологій в косметології багато процедур стали виконуватися досить таки легко. У буквальному сенсі «лазер» – джерело світла з великою енергією, який можна сфокусувати і перетворити в вузькоспрямований пучок. Одним з методів лазерних технологій в косметології є лазерна епіляція.

Переваги лазерної епіляції

Епіляція лазером – це найефективніший і швидкий спосіб позбутися від зайвого волосся раз і назавжди. Всього за кілька процедур можна досягти бажаного результату – гладку і ніжну шкіру практично на будь-якій ділянці обличчя і тіла. Дотримуючись усіх вимог до процедури, вона не завдає шкоди здоров’ю і є абсолютно безпечною.

Під впливом лазерного променю, що проходить по стовбуру волоску, відбувається нагрівання клітин, які містять меланін, і сприяють подальшому руйнуванню волосяного фолікула. Шкіра  при цьому не ушкоджуються, а злегка нагрівається і швидко остигає. Лазерна епіляція дозволяє видалити тільки ті волоски, які відросли на 3-5 мм і видно на поверхні, тобто, знаходяться у фазі активного зростання (анагена). Але завжди є «запасні» або сплячі волосяні цибулини, які вступають у фазу анагена після процедур, тому для повного видалення небажаного волосяного покриву потрібне проведення декількох сеансів.

Як у кожної процедури, у цього методу з його застосуванням одразу  виявилися плюси і мінуси, про які слід знати перед сеансами. Основним мінусом епіляції лазером є обов’язкова контрастність волосся і шкірних покривів, щоб меланін, що міститься в волоссі, а не в шкірі, поглинав лазерне випромінювання. На щастя, лазерні установки останнього покоління працюють на діодному лазері, в діапазоні дії якого як будь-який тип шкіри, так і будь-який колір волосся (крім сивини).

Відносним мінусом є вартість процедури, але якщо врахувати, що ефект від лазерної епіляції – це повна відсутність волосся, то мінус може перетворитися у великий плюс.

Додати свій коментар