ПОТРІСКАНІ ГУБИ? ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ГУБ ВЗИМКУ

ПОТРІСКАНІ ГУБИ? ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ГУБ ВЗИМКУ

Взимку за губами необхідно доглядати особливо ретельно. В холоді ніжна шкіра губ схильна до сухості, розтріскування, подразнень, лущення, що, звичайно ж, має вплив на загальний образ жінки, її настрій та самопочуття.

Отже, секрети догляду за губами взимку, щоб уникнути вищезгаданих проблем?

На губах шкіра, як і на повіках, дуже тонка, ніжна і легко пошкоджується. Внаслідок того, що вона не має ніякої підшкірної жирової клітковини, вона дуже швидко здатна висихати і потім — старіти.

Основні правила догляду за шкірою губ

  •  Якісна гігієнічна помада або бальзам для губ повинні бути завжди з Вами — користуйтеся ними навіть вдома, щоб зволожувати ніжну шкіру губ. Помаду бажано обирати із захистом SPF навіть в зимову пору року.
  •  В холоді не рекомендується користуватися блиском для губ і рідкими помадами. У своєму складі він має віск або гелеву основу, здатні дуже швидко застигати на холодному повітрі, і в підсумку — сушити шкіру губ, стягувати її і посилювати утворення зморшок.
  •  Всупереч поширеній пораді — при чищенні зубів масажувати щіткою і губи — не робіть цього. Шкіра губ — дуже ніжна, а щітка занадто груба і може легко травмувати її.
  • Є спеціальна дієта для губ. Щоб губи зберігали тонус і природну вологість, необхідно їсти продукти, багаті на клітковину. Дієтологи рекомендують інжир, гарбуз і авокадо.
  • Для збереження тонусу шкіри губ — як, втім, і для тонусу шкіри всього тіла — необхідно дотримуватися питного режиму навіть в зимовий час. Тобто, в день випивати не менше 1,5 літра води.
  • Шкідлива звичка палити згубно відбивається на Ваших губах. Мало того, що під впливом шкідливих речовин і диму шкіра губ жовтіє і сохне, на ній можуть з’явитися варикозні вузлики, або — що ще гірше — пухлина.
  • У зимовий час краще відмовтеся від супер стійких помад — в них містяться речовини, які сприяють сухості губ.
  • Доглядати за губами необхідно щодня, кілька разів на день, влітку і взимку. Взимку догляд за губами повинен бути більш ретельним і включати засоби, які протистоять морозів.

Майте на увазі, що тріщини в куточках губ — ознака нестачі в Вашому організмі рибофлавіну (вітаміну В).

Включіть у свій раціон продукти, що містять цей вітамін (бобові, зелені овочі, кисломолочні продукти) або приймайте вітамін В2.

Порада:

Перед тим як фарбувати губи помадою, зволожите їх тонким шаром бальзаму для губ. Якщо губи потріскалися, то в тріщинки може потрапити інфекція. Щоб цього не сталося, використовуйте антибіотичні мазі. Якщо симптоми зберігаються або є медичні протипоказання, краще зверніться до лікаря-терапевта.

Якщо з губами у вас немає ніяких проблем, проте ви бачите, що, в цілому, шкіра обличчя потребує дбайливого і професійний догляд, ви завжди можете звернутися до косметолога. Компетентний косметолог підкаже все, що необхідно на даний момент вашій шкірі, а також — що корисно застосовувати в майбутньому.

Телефонуйте і пишіть нам! Будемо раді допомогти в будь-якому питанні щодо вашої шкіри.