fbpx
Що являє собою індивідуальна трансформаційна сесія?

Трансформація – це внутрішня зміна Особистості, те що прийнято називати Особистісним зростанням.

Фактично Особистість створюють думки, почуття, ставлення до себе, людей, подій, внутрішні правила і програми, вбудовані на етапі виховання і життєвого досвіду. Якщо ще коротше – Вашу Особистість визначає Ваше сприйняття світу.

Якщо у Вашому сприйнятті навколишній світ постає ворожим, Ваша Особистість очікує ворожості і створює навколо себе такий світ, «притягаючи» відповідних людей, події, реакції.

Якщо Ви вважаєте себе успішною людиною, Особистість зауважує навколо ситуації, де Ви можете проявити свою успішність.

Тобто, від сприйняття дійсності залежить Ваше реальне життя.

Не завжди Ви можете усвідомити своє справжнє сприйняття, так як це пов’язано з роботою підсвідомості.

Трансформаційна сесія являє собою спеціально побудовану бесіду, яка допомагає виявити «помилки» сприйняття, тобто ті внутрішні умови, які змушують Особистість створювати небажані умови життя. Трансформація – це результат «винесення» у ділянку усвідомлення прихованих підсвідомих програм.

У трансформаційній сесії так само застосовуються ментальні або енергетичні техніки – вправи на відчуття, уявлення, уяви. Це дозволяє перебудувати роботу мозку і відмовитися від звичних негативних програм сприйняття. Натомість разом з Вами ми вибираємо бажаний спосіб сприйняття світу.

В цілому трансформаційні сесії покликані знайти більш підходящі думки, почуття, відчуття, вірування, стратегії, правила для поліпшення вашого життя.

 На сесії Ви змінюєте своє ставлення до світу, до себе в будь-якій сфері – здоров’я, стосунках, бізнесі, кар’єрі, самореалізації, добробуті.

Зміна сприйняття веде за собою обов’язкове зміна обставин життя.

У KMCentre широкий вибір трансформаційних сесій, які можна придбати, як для себе, так і у подарунок Вашій близькій людині.

Кращий сучасний подарунок – трансформована та успішна версія Особистості!

Замовити сертифікат на трансформацію:

+38 (044) 272 11 75

+ 38 (095) 438 68 71

+ 38 (068) 186 18 70

Додати свій коментар