fbpx
ЩО ТАКЕ ТИМЧАСОВА ПЛОМБА?

Тимчасова пломба – пломба, яку лікар-стоматолог ставить на проміжному етапі лікування зубів. Як правило, така пломба зроблена з дешевого матеріалу, легко видаляється і не призначена для тривалого заміщення дефекту зуба.

НАВІЩО СТАВЛЯТЬ ТИМЧАСОВУ ПЛОМБУ?

Тимчасові пломби ставляться на деякий час з метою проведення діагностики хворого зуба і прийняття рішення щодо подальшого його лікування. Так, лікар-стоматолог не завжди може сказати пошкоджений зубний нерв чи ні. Відповідно, він ставить тимчасову пломбу. Якщо пацієнт після закінчення певного ряду не скаржиться на зубний біль, стоматолог тимчасову пломбу замінює постійною, якщо ж біль триває, це свідчить про необхідність лікування каналів.

ЯК НАДОЛГО СТАВЛЯТЬ ТИМЧАСОВУ ПЛОМБУ?

Залежно від матеріалу, з якого зроблена тимчасова пломба, лікар-стоматолог призначає скільки потрібно ходити з такою пломбою. Найчастіше цей період становить до 7 днів, але якщо Ви не змогли відвідати лікаря вчасно, з тимчасовою пломбою без шкоди можна ходити 2-3 тижні. Якщо ж Ви переживаєте – можете видалити тимчасову пломбу самостійно. Видаляється вона без особливих зусиль.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТИМЧАСОВА ПЛОМБА КРИШИТЬСЯ?

Кришиться тимчасова пломба – терміново на прийом до стоматолога! Матеріал тимчасових пломб розрахований на легке видалення, відповідно іноді через навантаження пломба може розпочати руйнуватися раніше покладеного терміну. У такому випадку потрібно відразу ж йти до лікаря-стоматолога, адже у відкриту порожнину можуть потрапити частинки їжі, слини або інфекція. І може виникнути новий запальний процес або ж посилиться вже наявна проблема. Тому виправити таку ситуацію може тільки професійний стоматолог.

Стоматологічна клініка Київ Kravchenko Medical Centre – ціни.

Додати свій коментар