Хто такий психотерапевт?

Як лікує Психотерапевт?

Психотерапевт – це фахівець, у якого психотерапевтичне лікування полягає в різних бесідах, тренінгах, причому як один на один з психотерапевтом, так і в спеціалізованих групах, учасники яких, як правило, обираються індивідуально.

Що входить в компетенцію лікаря Психотерапевта?

Спеціаліст (лікар або психолог), який надає допомогу найчастіше нефармакологічними методами.

Отже, психотерапевт – людина, яка опанувала одним з напрямків психотерапії.

Психотерапевти працюють як з психічно здоровими людьми, так і з людьми в “прикордонних станах”, тобто в станах на межі здоров’я та захворювання (неврози, депресії …). Психотерапевт використовує певні психотехніки, щоб допомогти клієнту вирішити його проблему.

З якими захворюваннями звертатися до Психотерапевту?

– Депресія

– Шизофренія;

– Невроз;

– Анорексія;

– Булімія;

– Алкоголізм;

– Страхи і фобії;

– Панічні атаки;

– Хвороба Альцгеймера;

– Психози;

– Безсоння.

Віта Дубіковська

Коли слід звертатися до Психотерапевта?

Наш психотерапевт Віта Дубиківська має великий досвід і працює з людьми, які зазнали стрес, розлучення, насильство, захворювання, зміну місця проживання, перехід на нову роботу, переживають післяпологову депресію.

А також – з людьми, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, коли людина відчуває складності в спілкуванні з людьми (рідними, дітьми, колегами), відчуває симптоми хвороб в тілі або психосоматичні захворювання, і хоче змінити своє життя на краще.

Практикуючий психолог, а так само засновниця «Простору Жіночності і Краси».

Системний, структурний розстановника.

Системний менеджмент та консультування в організаціях.

Консультант позитивної психотерапії.

Консультант і терапевт в руслі транзактного аналізу.

Консультування метафоричними аcсоціатівнимі картами, фігурками і якорями (гроші, відносини, симптоми і інше).

Сертифікований Знахар Живі 1-2 ступінь.

Діагностика призначення і корекція долі за програмою «Матриця долі і зцілення кармічних завдань людини».

Методи психотерапії

Тілесно-орієнтована психотерапія

Тілесно-орієнтована психотерапія дозволяє працювати з проблемами пацієнта (синдром «заморожених» почуттів, психоемоційне напруження) через процедури тілесного контакту. Тіло – це найкоротша дорога до несвідомого, а значить, і до витоків проблем. Після проходження курсу тілесно-орієнтованої психотерапії, у пацієнтів підвищується впевненість у собі, зростає самооцінка. Вибудовується свого роду міст між діями і емоціями. Людина стає більш відкритим, товариським, стресостійким.

Психотерапевтична допомога

В рамках психотерапевтичної допомоги психотерапевт проводить інтерв’ювання з метою визначення внутрішніх особистісних установок пацієнта на відмову від вживання психоактивних речовин; виявлення основних причин, і пускових механізмів вживання; розкриття «помилкових» установок і переконань пацієнта, що сприяють продовженню його залежної поведінки, або відновлення вживання після тривалого періоду тверезості. В цей час обговорюються питання сімейних відносин, так як члени сім’ї можуть бути мимовільними «провокаторами» вживання алкоголю і наркотиків, і т.д.

Арт-терапія

Арт-терапія – напрям психотерапії, засноване на використанні мистецтв візуального ряду. Арт-терапевтичні методи звернені до здорової частини особистості; в силу своєї метафоричності, образності арт-терапія дозволяє долати вербальні труднощі у вираженні своїх проблем, дозволяє м’яко, але ефективно працювати зі своїми переживаннями, і не тільки ділитися ними, бачити їх, але і усвідомлювати, і формувати своє ставлення до них. Заняття легко приймаються пацієнтами, які використовуються на «уроках» методи психотерапії сприяють підвищенню інтересу до свого внутрішнього життя, формуванню позитивної самооцінки, розвитку творчих можливостей, здатності вирішувати соціальні завдання, як правило, не мають однозначного рішення, що є дуже продуктивним.

Когнитивно-поведінкова терапія

Когнітивно-поведінкова терапія спрямована на зміну життєвих цінностей, стереотипів поведінки, звичних емоційних реакцій. Використовувані методи психотерапії формують у пацієнта нове світовідчуття, засноване на більш адекватних поглядах на навколишню дійсність і уявленнях про себе. Безпосередньо в процесі лікування пацієнт навчається раціонального мислення.

Гештальт-терапія

Завданням гештальт-терапії є розвиток у пацієнта більш легкого доступу до власних потреб, почуттів і переживань, розвиток у нього вміння керувати деструктивними емоціями (страх, вина, образа, агресія та ін.), І здатності переривати небажані контакти, відновлення здатності зберігати відносини в конфліктах зі значним об’єктом, і т.д.

Метод сімейних розстановок по Хеллінгера

Розстановки Хеллінгера – це робота, яка проводиться за допомогою групи людей.

Уміло користуючись природною здатністю спостерігати свої відчуття, не залучені в проблемну ситуацію люди легко зчитують інформацію про порушення в різних системах іншої людини (клієнта).

Що відбувається з нашими пацієнтами завдяки методам психотерапії?

– змінюється ставлення пацієнта до себе і до свого стану;

– пацієнт починає бачити сенс в одужанні;

– з’являється чітка мотивація на зміну життєвого стилю;

– у пацієнтів покращується атмосфера в сім’ї.

Віта використовує один з широко відомих методів сучасної психотерапії «Позитивна психотерапія» – цей метод короткостроковій терапії. Метод спрямований на мобілізацію внутрішніх ресурсів людини для прийняття позитивних рішень в будь-яких, навіть найскладніших, життєвих ситуаціях. Виходячи з головної тези позитивної психотерапії, здоровий не той, у кого немає проблем, а той, хто знає, як правильно впоратися з труднощами, і вміє знаходити максимально можливу кількість рішень проблемних ситуацій.

Приходьте до нас і ми вам допоможемо.

Вартість прийому психотерапевта, тривалістю 1,5 години – 450 грн.

Чекаємо на Вас!