Імплантація зубів: особливості процедури

Проблеми втрачених зубів приносять купу естетичних і фізіологічних проблем для людини. На щастя, технологічні досягнення в стоматології можуть похвалитися винаходом імплантів. Зубні імпланти забезпечують заміну постійних зубів. Вони є зручним і привабливим рішенням для людей, які втратили зуби.

Імплантація являє собою заміну відсутнього зуба на штучну опору зі знімним або незнімним протезом. Зубний імплант (dental implant) імплантується в кістку шляхом інтеграції в кісткову тканину, далі на цей штучний корінь встановлюють коронку.

Конструкція імпланта

Для виготовлення імплантів використовується спеціальний сплав на основі титану – міцний і біоінертний матеріал по відношенню до організму. Сама конструкція імпланта складається з титанового гвинта, який хірургічним шляхом вставляється в щелепу, і абатмента – надкістковий елемент, який фіксує конструкцію.

Як здійснюється операція

Загальна підготовка до операції йде від 2 тижнів – до 4 місяців (в разі, якщо необхідно нарощення кісткової тканини – синус-ліфтинг). Перед операцією хірург-імплантолог проводить ряд досліджень: збирає повний анамнез, виготовляє діагностичні шаблони, виявляє, чи немає протипоказань для імплантації. Процедура знеболюється шляхом місцевої анестезії, середній час її проведення від 20 – до 40 хвилин.

Процес відновлення

Больові відчуття пацієнта після операції добре знімаються препаратами, будь-який дискомфорт зводиться до мінімуму.

Після двох місяців можна давати часткове навантаження на імплант, повністю навантажувати дозволяється після закінчення трьох місяців. Якщо процес загоєння пройшов успішно, можна протезувати на імплант. Бувають випадки, коли імплантація і протезування здійснюються відразу.

Можливі ускладнення

Іноді, імплант відторгається – матеріал не інтегрується в кісткову тканину. Але для сучасної стоматології «немає нічого неможливого». У такій ситуації імплант видаляється, і пізніше встановлюється новий.

Для приживлення конструкції необхідно виконати всі умови, кісткова тканина повинна бути в потрібній кількості, якщо її недостатньо, то проводиться процедура синус-ліфтингу.

Пацієнт не повинен мати: серцево-судинні порушення, хронічні захворювання, які перешкоджають загоєнню ран в організмі, цукровий діабет в декомпенсованій формі, гострі вірусні захворювання, вагітність.

На вдалий результат протезування впливає ступінь професіоналізму лікарів. Важливим етапом в лікуванні є ретельний підхід до вибору фахівця. Стоматологи «Kravchenko Medical Centre» проводять повний комплекс досліджень в лікуванні пацієнта, роблять цей процес максимально комфортним і безболісним. На кожному етапі лікування наші фахівці детально відповідають на питання клієнта і діють, грунтуючись на його особисті відчуття і самопочуття.

Стоматологія «Kravchenko Medical Centre» в Києві завжди рада виправдати вашу довіру і подарувати красиву і здорову усмішку на довгі роки.