Адгезивний мостоподібний протез

Адгезивний мостоподібний протез

Вам необхідно вирішити проблему відсутнього зуба? Сучасне та ефективне рішення цієї проблеми – адгезивний міст. Міст являє собою зубний протез, який кріпиться до одного (або двох) сусідніх зубів.

Чому важливо відновлювати втрачений зуб?

Ваша зовнішність – одна з причин. Інша причина полягає в тому, що проміжок, залишений відсутнім зубом, призводить до посилення навантаження на сусідні зуби. Проміжок призводить до змін прикусу через те, що зуби біля зазору можуть зміщуватися в бік щілини. Це може привести до різних захворювань ясен шляхом розкладання їжі, що потрапила в проміжок.

Особливості конструкції

Адгезивний міст містить спеціальне металеве крило, за допомогою якого він утримується на місці. Це крило виступає з бічної сторони протеза зуба і фіксується за допомогою сильного адгезиву на опорний зуб.

Міст може бути виготовлений з порцеляни в з’єднанні з металом або діоксиду цирконію без металів (високоміцний білий мінерал).

В яких випадках застосовується?

Установка адгезивного мосту – це відмінний спосіб заміни відсутнього зуба. Зазвичай міст використовується для заміни втрачених передніх зубів, де сила прикусу слабка, щоб зруйнувати кріплення. Адгезивні перемички можна використовувати в тому випадку, якщо  зуб, який їх тримає, здоровий.

Задня частина опорного зуба повинна бути шорсткою для того, щоб клей тримався. Для цього невелику кількість емалі з опорного зуба видаляється, потім береться зліпок, що дозволяє зубному техніку створити адгезивний міст. Установка тимчасового моста зазвичай не потрібна. Уже на другому прийомі у стоматолога приміряють міст і якщо не виникає дискомфорту та проблем, його встановлюють.

Які переваги перед традиційними мостами на коронках?

  • Мінімальна підготовка сусіднього зуба. Це більш щадний варіант для опорного зуба, так як віддаляється невелика кількість емалі і шару дентину.
  • Цінова перевага – клейові мости набагато дешевше мостів на коронках.

Недоліки клейових мостів

Клейові перемички можна наклеювати тільки на здорові зуби або зуби з дуже маленькими пломбами. Якщо зуб пошкоджений, потрібно встановлювати міст, який триматиме коронку.

Адгезивний мостоподібний протез не може не встановлюють там, де необхідно замінити велику кількість зубів.

Служить такий міст у межах 8-10-ти років. Зазвичай після закінчення цього періоду потрібне повторне цементування. Оскільки ці мости утримуються на місці тільки за допомогою клею, вони можуть періодично від’єднуватися. Протягом кількох днів після установки протезу може відчуватися дискомфорт. Через тиждень зуби трохи зрушать в комфортне положення з урахуванням мосту і прикус прийде в норму.

Які бувають альтернативні методи лікування?

  • Установка зубного протеза
  • Установка стандартного моста
  • Установка зубного імпланта

Записуйтеся на консультацію в Kravchenko Medical Centre, наші фахівці-стоматологи індивідуально підберуть зручний для Вас спосіб ефективного і комфортного лікування.

Запис за номером:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70.

Або на сайті в онлайн-формі.