Біоревіталізація – поверніть собі молодість!

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою (біологічна ревіталізація) – косметологічна процедура корекції недоліків шкіри за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти.

Завдяки біоревитализации шкіра стає пружною і еластичною, поліпшується колір обличчя, йдуть зморшки, вирівнюється рельєф шкіри, а в організмі активізується природна вироблення еластину і колагену.

У Kravchenko Medical Centre для біоревіталізації використовуються наступні філлера:

Juvederm;

Teosyal;

Filorga;

Корсе.

n1CGdZWTObc

Але можливі і інші. Все залежить від індивідуальності вашого організму і специфіки засвоєння препаратів. Зауважимо, що всі препарати, які використовуються в Kravchenko Medical Centre, сертифіковані Міністерством охорони здоров’я України та ефективно використовуються для біоревіталізації у всьому світі.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Косметолог Kravchenko Medical Centre проводить огляд і підбирає необхідний препарат саме для вашого типу шкіри. Після чого шкіра, яка буде піддаватися біоревіталізації, очищується, після чого наноситься анестезуючий крем. Далі переходимо до самої процедури.

ПЕРЕВАГИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ:

  • Природність впливу: гіалуронова кислота сприймається організмом, як природний компонент, так як шкіра самостійно її синтезує. Але з віком кількості, що виробляється організмом, не вистачає для ефективної підтримки молодого стану шкіри;
  • Глибина впливу: більшість процедур впливають на верхні шари шкіри, біоревіталізація дозволяє проникати в глибокі шари і діяти на клітинному рівні, стимулюючи регенерацію еластину і колагену;
  • Швидкість отримання результату: вже після першого сеансу ви побачите позитивні зміни в стані вашої шкіри;
  • Тривалість результату: результат зберігається протягом півроку-року, а іноді й довше. Все залежить від необхідності використання гіалуронової кислоти вашим організмом і власною кількістю вироблення колагену;

biorevita

Біоревіталізація справляється з безліччю вікових змін шкіри: кількість зморшок зменшується, шкіра має тонус і стає знову пружною, рубці і дефекти шкіри стають менш помітні або ж зникають взагалі. Якщо у вас були такі проблеми як вугрі, сухість, пігментація, шрами від акне – після біоревіталізації ви про них точно забудете!

Зауважимо, що біоревіталізацію можна робити у будь-який час року. Це ще один її плюс.

КРІМ ЦЬОГО!

Головним продуцентом гіалуронової кислоти в організмі є шкіра. Але використовується вона не тільки шкірою, а й іншими органами. Відповідно, проведення біоревіталізації на великих ділянках призводить до задоволення потреб і повноцінному омолодженню всього організму.

ДЛЯ ВІДМІННОГО РЕЗУЛЬТАТУ необхідно пройти курс процедур. Їх кількість визначається косметологом індивідуально в залежності від стану шкіри. Процедури повторюються через 7-10 днів.