м. Київ, вул. Січових Стрільців 5-Б 095 438 68 71, 067 186 18 70

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО ЗВЕРТАТИСЯ ДО СТОМАТОЛОГУ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ЗУБНИХ ВІДКЛАДЕНЬ?

Профілактичне зняття зубних відкладень дає можливість виявити проблеми з зубами на ранніх стадіях, що зменшує витрати на лікування і зберігає зуби здоровими довгий час.

Хворі зуби – є осередком інфекції (розвитку шкідливої ​​мікрофлори), що призводить до зниження імунітету (навіть якщо ви приймаєте вітаміни, імуностимулятори) і збільшує ризик вірусних захворювань (грип, ГРВІ). Простудні захворювання стають частими вашими супутниками. Знову ж таки, підсилює цей процес куріння, стресові фактори (вони присутні постійно на роботі, вдома), негативні емоції, питна вода, улюблені напої – чай ​​або кава, ну і кому зовсім «пощастило», може зіткнутися з таким фактором, як погана спадковість.

Невчасне ліковання зубів обходяться значно дорожче, витрати на протезування і імплантацію стають необхідними для того, щоб можна було пережовувати їжу і відчувати себе повноцінною людиною. Не кажучи вже про наслідки, хронічно не пережованої їжі. Це захворювання всього шлунково-кишкового тракту, і в подальшому всіх органів, так як організм з їжею недоотримує необхідних корисних речовин.

Плюс естетичний аспект хворих зубів, який може порушити гарне враження про людину – це неприємний запах з рота, жовті зуби, сірі зуби, відсутність зубів, коричневий наліт на зубах. Жах! А посмішка з хворими зубами може навіть зірвати вигідну угоду або вплинути на рішення клієнта з вами співпрацювати.

З цього, похід до стоматолога на огляд не тільки допоможе запобігти захворюванням зубів, вчасно виявити проблему і почати її усувати, а й істотно заощадить ваші витрати і час.

І як кажуть мудреці: «Зекономлені гроші – зароблені гроші»!

Будьте здорові і багаті!