Фейсбілдінг: фітнес для обличчя

Фейсбілдінг: фітнес для обличчя

Напевно багато хто чув про гімнастику для обличчя, яка має омолоджуючу дію? Фейсбілдінг знаходиться в топі серед новинок beauty-трендів. Комплекс вправ для м’язів обличчя може стати альтернативою різним антивіковим програмами і уколам краси.

На обличчі людини знаходиться понад п’ятдесяти м’язів. Однак у своїх звичних емоціях ми активно залучаємо лише деякі з них. Інші м’язи з віком слабшають і починають провисати. Щоб призупинити цей процес, потрібно тренувати свої м’язи.

Фейсбілдінг не можна назвати сучасним відкриттям, гімнастика для обличчя була популярна ще до того, як ботокс став загальнодоступним.

Серед шанувальників методу чимало знаменитостей, таких як: Дженніфер Лопес, Кейт Бланшетт, супермодель 90-х Крісті Тарлінгтон, Різ Уізерспун і Холлі Беррі, шанувальники якої впевнені, що вона продала душу дияволу за красу.

Особливості методики

Фейсбілдінг – це силова гімнастика обличча, коли всі вправи виконуються з легким опором. Тренування спрямоване на розслаблення і управління лицьовими м’язами, обличчя позбавляється  звички кривитися.

Методика давно застосовується в медицині для тренування лицьових нервів хворих після перенесення інсультів, людей із заїканням, пацієнтів з ДЦП.

Крім лікувального ефекту фахівці помітили, що метод надає косметологічний ефект:

  • вирівнює шкіру, підвищує тонус,
  • згладжує  мімічні зморшки і носогубні складки,
  • обличчя має свіжий і підтягнутий вигляд.

Принцип методу цілком зрозумілий: люди регулярно тренують м’язи ніг, рук, живота, спини для того, щоб підтримувати своє добре самопочуття і тримати тіло в тонусі. За аналогічним принципом працює і гімнастика для м’язів обличчя.

Методика рекомендується

Практикувати фітнес для обличчя можна в будь-якому віці. У молодому віці за допомогою фейсбілдінгу можна зміцнити м’язи, поліпшити колір шкіри і виправити такі недоліки, як подвійне підборіддя і інші надлишкові відкладення на обличчі.

Справжні чудеса методики полягають в запобіганні процесу старіння обличчя і шиї. Метод, крім перерахованих вище ефектів, допомагає позбутися від будь-яких вікових змін шкіри обличчя і області шиї (втрата пружності, зморшки і складки, опущені щоки і повіки).

Спеціальних знань і навичок не потрібно, щоб почати практикувати фейсбілдінг. Під час занять працюють тільки м’язи обличчя, інша частина тіла залишається нерухомою.

Вправи повинні виконуватися з точністю до дрібниць. В іншому випадку бажаних результатів не досягти, є ризик розвинути нові зморшки і складки. Саме тому потрібно займатися з фахівцем, щоб освоїти техніку і уникнути небажаних помилок.

Особливості йоги для обличчя

Вже через два тижні після початку тренувань будуть помітні зміни. М’язи прийдуть в тонус, поліпшиться колір шкіри. Після одного-двох місяців регулярної практики зникнуть більш глибокі зміни. Щоб зберегти результати і запобігти появі нових зморшок, необхідно займатися без перерв.

Фейсбілдінг прискорює процес обміну речовин в організмі, активізує викид колагену. Потік  крові надходить до шкіри і колір обличчя набуває природний рум’янець. Від регулярних тренувань овал обличчя підтягується, зміцнюється лінія підборіддя, зникають темні кола і набряки під очима.

Якщо обличчя довгасте, то за допомогою йоги для обличчя його можна зробити більш округлим. Якщо обличчя навпаки – повне, то можна зменшити щоки і позбутися від другого підборіддя.

У деяких випадках фейсбілдінг допомагає позбутися від головного болю, закладеності носа, дискомфорту в шиї, підвищує загальний тонус організму і покращує настрій.

Фейсбілдінг – це гарна можливість контролювати процес старіння і взяти відповідальність за зовнішність в свої руки. Наш майстер фейсбілдінгу – косметолог Таміла Седляр із задоволенням допоможе вам освоїти техніку, враховуючи особливості вашого обличчя.

Записатися на консультацію можна на сайті або за номером:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70