Гавриленко Наталія

Косметолог

Ін’єкціонист

Закінчила Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця

Досвід роботи – 5 років.

Наталія виконує всі види Догляду, також є фахівцем з ін’єкцій краси, проводить біоревитализацию і мезотерапію обличчя, тіла, а також лікування волосся, контурну пластику.

Процедури щодо зниження жирових відкладень в області живота та стегон (які включають масаж і спеціальні обгортання) також виконує фахівець. Задоволені клієнти і пацієнти позбавляються від небажаних сантиметрів в цих проблемних зонах комплексно всього за 10 процедур. Причому, тут, часто клієнти – це саме чоловіки. Адже зараз важливо мати охайний зовнішній вигляд не тільки жінкам, а й чоловікам.

Окремо скажемо про дуже важливу процедуру в наш час – мезотерапія волосся.

Часто стреси і неправильний догляд є причиною випадіння волосся та їх зменшення у сучасних жителів столиці. Причому, як у жінок, так і у чоловіків. Поява лисини і залисини на голові часта проблема, яку ми бачимо неозброєним оком. Зрозуміло, таку проблему потрібно терміново вирішувати тільки з професіоналом, таким як Наталія.

Зателефонуйте або запишіться до нас онлайн на консультацію або процедури догляду за шкірою. Зараз осінь, тому шкіра потребує дуже уважного догляду.

До зустрічі!