ЯК НАЛАГОДИТИ СТОСУНКИ? ВАМ ДОПОМОЖЕ СИСТЕМНА РОЗСТАНОВКА

яК НАЛАГОДИТИ СТОСУНКИ? ВАМ ДОПОМОЖЕ СИСТЕМНА РОЗСТАНОВКА

У родовій системі кожен член сім’ї повинен займати своє місце.

З різних причин ми можемо потрапити на місце наших рідних і проживати не свою долю. Тоді виникають складності у порозумінні з близькими.

Сімейні сценаріїї

  1. Син потрапляє на місце батька або мама його туди ставить через відсутність партнера. Це може бути одна з причин через яку вони обидва або хтось один не може влаштувати своє особисте життя. Іноді це вдається на короткий термін. У матері також може бути партнер формально. Як чоловік і мужчина він для не цікавий. Відсутність близьких стосунків в парі. Увага матері зосереджена на сині.
  2. Дочка потрапляє на місце матері. При такій моделі йде або приховане, або відкрите суперництво з мамою. У мами слабенький зв’язок з чоловіком. Батько захоплений дочкою, доньці це подобатися. Ціна такої батьківської любові – їй складно влаштувати особисте життя. Чоловіки приходять, але місце партнера зайнято. Їм складно змагатися з батьком і вони йдуть. Батькова дочка на несвідомому рівні транслює неповагу до чоловіків.
  3. Мама з донькою як подруги. Мати не стоїть на своєму місці. Донька не отримує материнську любов. Енергія не йде зверху вниз, тобто від старших членів сім’ї до молодших.
  4. Дитина стає на місце батьків. З цього місця він не може брати ресурси роду. Батьки також можуть стати на місщедитини, поводитися як дитина, можуть хворіти або складаються обставини, які вимагають фінансових витрат на батьків. У наведеному прикладі присутня прихована неповага до батьків. Дитина не вірить або не бачить можливості батьків впоратися. І це є однією з причин, по якій дитина не бере ресурси у батька і не передає далі. Така поведінка батьків може бути пов’язано з переплетенням з предків і тоді з цим потрібно працювати.  З позиції карми, хворі батьки  – це наша карма, яку ми самі створили і її можна коригувати регулярними діями.

Детальна інформація про карму в книгах Майкла Роуча або на консультаціях у психолога Віти Дубіковської.

Якщо в даному прикладі ви побачили історію своєї сім’ї і готові навести порядок у «своїй батьківській родині», можете записуватися на системну розстановку офлайн або онлайн.

Уточнити вартість будь-якої індивідуальної терапії психолога, а також задати ваші запитання можна за тел. (044) 272-11-75, (095) 438-68-71, (067) 186-18-70.