Якісна імплантація зубів: синус-ліфтинг

Гарна посмішка є індикатором молодості і здоров’я. Однак не кожен може похвалитися ідеальним станом зубів від природи.

На щастя, для естетичної стоматології пошкодження і відсутность зубів більше не проблема. Сучасні методи імплантації дозволяють повністю відновлювати і перетворювати зубний ряд пацієнта.

Проведення імплантації мають деякі протипоказання. Одне з них – атрофія кістки верхньої або нижньої щелепи: недостатня товщина для установки імпланта. Стоматологи Kravchenko Medical Centre пропонують вирішення цієї проблеми шляхом синус-ліфтингу.

Особливості процедури

Процедура синус-ліфтингу дозволяє нарощувати кісткову тканину хірургічним шляхом. Операція забезпечує відновлення кістки до оптимальної ширини для установки імпланта. Надійне кріплення можливо при висоті кісткової тканини від 10 мм (а діаметр від 4.1 мм). Найчастіше кісткова тканина стоншується через втрату зуба або анатомічних особливостей. У такому випадку фахівці піднімають дно гайморової пазухи, далі поміщають туди матеріал, який інтегрується в кісткову тканину потрібного обсягу. Після з’єднання кістки з пластичним матеріалом проводиться імплантація.

Види процедури

Існує відкритий і закритий синус-ліфтинг. При відкритому здійснюється невеличкий розріз ясна, проробляється отвір щелепної кістки та вводиться остеопластичний матеріал. Такий метод ефективний навіть при сильній атрофії кісткової тканини.

За допомогою закритого синус-ліфтингу матеріал поміщають через невеличкий отвір в яснах. Даний метод застосовується при товщині кістки не більше, ніж 7 мм.

Не варто боятися або уникати процедури. Зазвичай операція займає 15-20 хвилин, а дієва анестезія зводить до мінімуму дискомфорт.

Кваліфіковані фахівці нашої клініки вивчають індивідуальні особливості кожного пацієнта і підбирають ефективні методи лікування за доступною вартостю.

Довіряйте своє здоров’я професіоналам і радуйте себе посмішкою!