Ключ до Жіночності. Стан «Дівчинка», індивідуальна консультація

КЛЮЧ ДО жіночності. СТАН «ДІВЧИНКА»

Всі ми чули, що чоловіки люблять, коли жінка в своїй поведінці різноманітна. Різноманітність станів жінки має свої плюси у стосунках із чоловіком.

Абсолютно кожній жінці властиво чотири образи. Вони безпосередньо пов’язані з Вогнем, Повітрям, Водою і Землею. У цих станах жінка по-різному ставиться до чоловіка. Кожна стихія несе в собі свої ресурси. Часто жінка використовує тільки один стан. Це не означає, що три інші відсутні і що вони не потрібні.

В силу різних обставин стани можуть закриватися. Важливо їх періодично діагностувати хоча б раз на рік і працювати з ними. Так як вони можуть бути нашими помічниками в житті.

Для створення гармонійних стосунків, жінка може навчитися вчасно «перемикатися» з одного стану в інший, що дасть стосункам інший хід.

Жінка – Дівчинка (стихія – води). Енергія любові і отримання. Відповідає за емоційний рівень.

Кожен чоловік хоче бачити в своїй жінці такі якості як подяку, захоплення ним, віру в його успішність, розуміти, що його чують, цінують його вчинки, радіють навіть простим подарункам. Кожен чоловік хоче відчувати себе поряд із жінкою бажаним, сильним, значущим.

Завдяки стану «дівчинка», з яким з’єднується жінка, він може це відчувати.

Саме Дівчинка здатна отримувати любов, турботу, подарунки. Тому дуже важливо жінкам приділяти увагу цьому стану. Особливо тим жінкам, які не відчувають, що вони улюблені і засмучені, що про них не піклуються і не дарують подарунки.

Жінці цей стан допомагає залишатися радісною, захопленою і легкою, дає гнучкість і здатність довіряти.

Іноді стан «Дівчинка» переважає. З одного боку чоловікові дуже приємно бути потрібним. Допомагати їй. Радувати цю дівчинку. Надихатися на подвиги. Але якщо це відбувається постійно, то це може набриднути. Так як жінка знаходиться тільки в енергії отримання. Складнощі у стосунках можуть виникати, якщо жінка взаємодіє тільки з цією енергією.

Енергія може закритися після хворобливого досвіду, і як наслідок внутрішня дівчинка перестає відчувати любов.

Ознаки та симптоми:

– біль;

– стан уразливості;

– є переконання «Бути відкритою небезпечно»;

– можете дарувати, але не здатні приймати або навпаки.

Коли ми звільняємося від болю, ми здатні відкриватися і наповнюватися любов’ю, йти у стосунки, у близькість. Коли ми наповнені любов’ю, ніхто не може нас відкинути. Тому що всередині в нас любов. Коли ми наповнені любов’ю до самої себе, до світу. Для нас не має значення, люблять нас чи ні. Але, ми починаємо отримувати підтвердження, що ми улюблені.

Є різні причини, через які дівчинка починає переважати або закриватися. Травма дитинства, болючий досвід, нав’язане переконання. Дізнатися в якому стані ваша «дівчинка» можна на індивідуальній консультації або завдяки чарівному методу системних розстановок. Розстановка показує, відкрита дівчинка чи ні, виявляє причину, за якою вона закрилася і дає можливість її відновити.

Консультацію проводить досвідчений психолог Дубіковська Віта.

Звертайтеся до нас і ви зможете відновити свій цілісний стан, будувати стосунки і бути впевненою і самодостатньою жінкою.