Коронки

Коронки

Установка зубних коронок є однією з найпоширеніших стоматологічних процедур. Стоматологи встановлюють коронку своїм пацієнтам, щоб виправити всілякі проблеми з зубами. Деякі люди невиправдано уникаюсь перспективи відновлення цілісності зубного ряду за допомогою коронки, не розуміючи принцип та суть процедури.

Процедура установки зубної коронки є логічною і простою. Зубні коронки виконують дуже важливі функції для здоров’я зубів та порожнини рота.

ЩО ТАКЕ ЗУБНІ КОРОНКИ?

Коронки – це фіксовані протези, зроблені для відновлення пошкодженого зуба до його первісної форми і розміру. Вони назавжди зацементовані на зубах, які з якоїсь причини були сильно пошкоджені. Коронки замінюють зовнішню частину природного зуба.

Коронка повністю покриває частину пошкодженого зуба, яка знаходиться над лінією ясен. Коронки виготовляються на замовлення для кожного зуба. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи кераміку, фарфор і метал, золото або смолу.

КОЛИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗУБНІ КОРОНКИ?

Стоматологи встановлюють коронку, щоб забезпечити кілька важливих функцій:

  •  вони захищають слабкі зуби, відновлюють зламані;
  • запобігають подальшому руйнуванню зламаних зубів;
  • підтримують зуби з великими пломбами.

Коронки також використовуються для утримання зубних мостів. У всіх випадках коронка підтримує або замінює структуру, яка більше не працює сама по собі.

Якщо зуби сильно пошкоджені, зламані або деформовані, коронки є найбільш ефективним рішенням. Вони відновлюють зовнішній вигляд, форму, забезпечують вирівнювання пошкодженого зуба. Коронки повторюють форму натурального зуба, при якісно підібраному матеріалі, їх не відрізнити від природних зубів.

ПРИНЦИП ДІЇ КОРОНОК

Змінні зубні коронки надягають на верхню частину зуба і захищають те, що знаходиться під ним. Вони зацементовані на певному місці і виступають в якості нової структури зуба, підтримуючи його цілісність.

Коронки виготовлені з дуже пружних і міцних матеріалів. Вони виконуються свою функцію так само ефективно, як і здорові натуральні зуби.

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ЗУБНІ КОРОНКИ?

Стоматолог застосовує анестетик, щоб знизити чутливість зуба. Для того, щоб створити необхідне місце для розміщення коронки, видаляється зовнішня поверхня зуба з усіх боків. Якщо зубної тканини недостатньо для підтримки коронки, може знадобитися процедура нарощування для створення міцної основи, на якій буде сидіти коронка. Далі стоматолог робить відбиток зуба, який відправляється до зуботехнічної лабораторії для створення коронки.

В період виготовлення постійної коронки, встановлюють тимчасову, щоб захистити поверхню натуральних зубів.

ПЕРЕВАГИ ЗУБНИХ КОРОНОК?

Коронки відновлюють форму зуба, вони міцні, відновлюють функціональність і зовнішній вигляд пошкодженого зуба. Коронки захищають вразливу частину зуба від пошкодження, фізично його утримують.

Коронки також важливі для відновлення і підтримки структурної цілісності зубного ряду і прикусу. Коли зуб руйнується, він залишає зазор. Коронка заповнює цю прогалину, відновлює правильну структуру рота.

Якщо у Вас виникли будь-які проблеми з зубами, кваліфіковані стоматологи Kravchenko Medical Centre оперативно і ефективно допоможуть їх вирішити! Не варто відкладати похід до стоматолога і терпіти дискомфорт, наші фахівці знайдуть рішення в будь-якій ситуації при всякій ступеня складності.

Запис по телефону:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70