м. Київ, вул. Січових Стрільців 5-Б 095 438 68 71, 067 186 18 70

Масаж обличчя

МЕДОВИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧА_9P48BDWN0g

Медовий масаж обличчя дає швидкий зоровий результат. Він допомагає зняти відмерлі епітеліальні шари, очищує і звужує пори, витягає шлаки, покращує кровообіг, розгладжує зморшки, надає шкірі свіжість і природний рум’янець.

Коли  кажуть «масаж обличчя», відразу ж йде асоціація з круговими рухами, але тільки не у медовому масажі. Тут зовсім інший принцип. Робиться масаж легкими натисканнями подушечок пальців на шкіру обличчя. При таких натисканнях утворюється вакуум, а коли пальці відриваються від шкіри, усі шлаки і сальні відкладення витягуються назовні.

Дуже важливо вміти правильно робити натискання. Вони мають бути легкими і короткими, до 1 секунди. В іншому випадку ви можете тільки травмувати шкіру. Тому будь-який масаж обличча ми рекомендуємо робити у професійних фахівців.

Залежно від того, наскільки забруднені пори обличча, медовий масаж може тривати 5-15 хвилин.

Після медового масажу мед потрібно ретельно змити і обов’язково нанести зволожуючий крем.

Користь від медового масажу дійсно велика. Але якщо ви маєте сумніви у своїх здібностях – краще зверніться до косметолога або масажиста.

Протипоказаний медовий масаж обличчя людям, які мають алергію на мед. Є й інші протипоказання (шкірні захворювання, астма, порушення згортання крові), але про це краще консультуватися індивідуально.