м. Київ, вул. Січових Стрільців 5-Б 095 438 68 71, 067 186 18 70

Маски для обличчя

МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

1431791445_1

Маска – це щось середнє між кремами для обличчя і професійними косметологічними процедурами (мезотерапія, масаж і т.д.).

На відміну від кремів маски більш глибоко очищують, живлять і зволожують шкіру. Саме тому вони використовуються рідше і результат видно одразу. Але маски не здатні впливати на ті шари шкіри, на які впливають ін’єкції і апаратні процедури. Тому маски не рятують від глибоких зморшок і не підтягують шкіру.

Маски діють на поверхневий шар шкіри, що сприяє розгладженню дрібних і перших зморшок. Для того, щоб маска виправдала очікування, дуже важливо правильно підібрати її для вашого типу шкіри і з тими властивостями, які забезпечать очікуваний результат.

Для отримання якісного результату рекомендуємо робити маски в фахівців – в тих людей, які займаються цим професійно, які зможуть підібрати маску саме для вас, які забезпечені всіма необхідними ресурсами для ефективної комфортної процедури. Саме такі косметологи працюють в Kravchenko Medical Centre.
fdf

У Kravchenko Medical Centre використовуються різні маски в залежності від цілей, поставлених перед косметологом:

  • Зволожуючі і живильні маски: рекомендуються для сухої та комбінованої шкіри, особливо взимку. У рідкісних випадках використовуються і для жирного типу шкіри, так як всі типи мають потребу в харчуванні;
  • Тонізуючі маски: рекомендуються влітку для тонізації шкіри. Стан шкіри значно поліпшується завдяки притоку крові, що стимулюється маскою;
  • Ферментні маски (антивікові): служать для омолодження шкіри, запускаючи певні ферменти, які стимулюють поділ клітин і регенерацію шкіри;
  • Альгінатні моделюючі маски: використовуються для закріплення результату від професійної косметологічної процедури. Маска наноситися шар за шаром, припиняючи доступ кисню і забезпечуючи глибоке харчування від попередньої процедури, після чого товстий шар маски-плівки знімається;
  • Заспокійливі маски: наносяться для заспокоєння шкіри після жорстких косметологічних процедур, на приклад, чищення;
  • Парафінові маски: частіше робляться взимку, коли шкіра травмована холодом. Така маска добре зволожує і сприяє припиненню запальних процесів на шкірі (вугрі).

Окрім цих масок використовуються і інші (фруктові, на водоростях і т.д.). Приходьте і досвідчені фахівці підберуть маску, яка обов’язково приємно здивує вас результатом.