м. Київ, вул. Січових Стрільців 5-Б 095 438 68 71, 067 186 18 70

Пілінги

ШКІРА БІЛЬШЕ НЕ ГЛАДКА? – МИ ШВИДКО ВИРІШИМО ЦЮ ПРОБЛЕМУ!


ndd8iCBAx9sЯк не сумно, але після дорослішання наша шкіра починає старіти. Це факт і з цим нічого не зробиш.

В процесі старіння шкіра обличчя стає нерівномірною і втрачає свою гладкість. Десь шрами від акне, десь пігментні плями різної форми, величини і кольору, десь зморшки почали врізатися у шкіру, а ось там все ще слід від прища не зійшов і т.д. Ці «елементи» надають шкірі обличча нерівне забарвлення, так як промені сонця відбиваються під різними кутами.

Як бути? Адже мати молодий і красивий вигляд хочеться незалежно від віку і накопичених лицьових плям? У цьому випадку “Kravchenko Medical Centre” рекомендує ПІЛІНГ!

Цей простий и доступний метод покращує стан шкіри, дозволяє повернути їй гладкість, знищити рубці від акне й вікові пігментні плями. Також частково розгладжуються шлибокі зморшки, а дрібні (кісетні, «гусячі лапки») взагалі зникають. С помощью пілінгу ви легко можете повернути час назад на 5-10, а то й 15 років.

Мати молодий вигляд зовсім просто! Потрібно лише трохи бажання, терпіння і часу. Приходьте до нас на консультацію і наші фахівці підберуть той вид пілінгу, який ПІДІЙДЕ САМЕ ВАМ!

ПІЛІНГ ВЛІТКУ?

1438363248_665fb3986f5d7ab672d3b7f5f9e3f322

Існує думка, що проводити пілінг влітку небезпечно. З цією думкою не можна не погодиться, але й підтримати його ми теж не можемо.

Сонячні промені – перший ворог вашого обличчя після пілінгу, адже шкіра стає більш чутливою до ультрафіолету. Це в свою чергу значно збільшує ризик опіків і порушення пігментації.

Після пілінгу потрібно беззастережно і строго дотримуватися усіх рекомендацій лікаря і захищати обличчя від ультрафіолету. Не важливо, зробили ви пілінг взимку або влітку – прямі сонячні промені шкодять вашій шкірі. Влітку сонце більш активне, саме тому влітку пілінг проводити НЕ рекомендується. І стосується, в першу чергу, людей, які часто нехтують рекомендаціями. Ось звідки думка, що пілінг влітку небезпечний.

Не рекомендується в жарку пору проводити глибокий і середній пілінг. Але поверхневий можна, а деяким людям навпаки потрібно. Це стосується тих, хто страждає від акне, постакне, має жирний тип шкіри або себорейну конституцію.

Висновок: косметологом “Kravchenko Medical Centre” було сформовано твердження, що пілінг влітку робити можна, а в деяких випадках –  потрібно! За вікном літо, ви хочете мати гарний вигляд, але ваша шкіра страждає запальними процесами? – Приходьте до нас на консультацію! Косметолог підбере процедури у будь-якому сезоні саме для вас. Кілька днів і ви матимете надзвичайний вигляд. Ваша шкіра оживе, стане гладенькою і чистою!