Лікування зубів та масаж по страховці в Києві. Пошук стоматології по страховці

Лікування зубів по страховці в Києві. Пошук стоматології по страховці.

Які переваги лікування зубів по страховці?

Перш за все, перевага страхового полісу в тому, що його власник відчуває себе спокійно і впевнено, оскільки його проблеми вирішуються без особливого клопоту. Саме це і є основною метою оформлення полісу. Страховим полісом зручно користуватися в будь-якій клініці України. Також зручність полягає в тому, що страхова компанія допоможе обрати клініку, яка буде відповідати всім запитам і побажанням. Справа в тому, що компанії, що спеціалізуються на медичному страхуванні, вже провели незалежний моніторинг клінік і поліклінік, орієнтуються в оптимальному співвідношенні ціни та якості. Пацієнти мають можливість отримати допомогу без черги, в будь-який час.

Ще один цікавий момент. Страховик покладає на себе обов’язки контролю якості роботи стоматолога. Якщо пацієнт не задоволений виконаною роботою лікаря, то його інтереси буде відстоювати страхова компанія.

Стоматологія по страховці виключає «надмірне витрачення коштів». Нерідкі випадки, коли в деяких недобросовісних клініках призначають своїм пацієнтам необгрунтовані дослідження і процедури, які, в свою чергу, надані за високою вартістю. Уникнути подібних неприємностей допоможе страховик, який вміє рахувати власні гроші і гроші клієнта.

На що повинен звернути увагу клієнт, який хоче отримати стоматологічну страховку?

Що таке стоматологія по страховці?

Об’єктивно, можливість страхування виключає велику кількість ризиків, як з медичної точки зору, так і фінансової. Так що ж має на увазі під собою термін стоматологія по страховці?

Стоматологія за страховим полісом дозволяє пацієнтові звернутися в акредитований медичний заклад, з метою отримання необхідної допомоги з подальшим відшкодуванням витрат на лікування та препарати.

Існує кілька типів страховки, які включають в себе різний комплекс стоматологічних послуг. Від цього переліку, власне, залежить вартість поліса. Розрізняють дитяче і доросле страхування. Перед тим, як пацієнт скористається послугами стоматолога, масажиста, йому потрібно уточнити перелік послуг, які покриває його страховий поліс, якщо деяких немає, то пацієнт зобов’язується оплачувати їх самостійно.

На сьогоднішній день стоматології по страховці в Києві не є обов’язковою, нею може скористатися кожен бажаючий. Придбати поліс можна, звернувшись в будь-яку компанію. Найчастіше роботодавці самостійно обирають страхову компанію для співробітників.

Стандартний пакет страхування включає наступну групу медичної допомоги:

– швидка стоматологічна допомога;

– послуги терапевта в стоматологічному відділенні;

– зубне протезування;

– профілактичні методи.

Список страхових компаній Києва, які співпрацюють з Kravchenko Medical Centre є достатньо великим.

ВУСО

Альфа страхування

КНЯЖА

ІНГО

Країна

АСКА

Смарт Асістанс

СОС Сервіс Україна

ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ

МАРС-АСИСТАНС

Страхова компанія Універсальна

ТОВ “Асистанський Центр Ел.Ай.Сі. Асістанс”

Страхова компанія Сан Лайф”

ТОВ “Гарант-АСІСТАНС”

Страхова компанія “Нафтагазстрах”

ПАТ “Страхова компанія “Українська страхова група”

ТОВ “Прем’єр-асістанс”

ПАТ “ПРОСТО-страхування”

Страхова компанія “Брокбізнес”

АТ “СГ “ТАС”

ПАТ “Європейський страховий альянс”

ТОВ “Смайл Сервіс”

СК “УНІКА”

ПАТ “АХА СТРАХУВАННЯ” та інші.

На що повинен звернути увагу клієнт, який хоче отримати стоматологічну страховку?

Люди, які збираються лікувати зуби по страховці, повинні орієнтуватися в послугах, що надаються, своїх правах та обов’язках.

По-перше, медична страховка повинна включати в себе велику страхову суму, вона може бути від 15 тисяч доларів. Компанія повинна надати великий список державних і приватних клінік, в яких надають великий спектр послуг і виконують складні операції. Бажано, щоб поліс не обмежував свого клієнта в лікуванні в стаціонарі.

 

Як правило, стоматологія за страховим полісом надається тільки в приватних клініках, але це не обов’язково. Ліміт стоматологічної допомоги інколи перевищує ліміт 500 доларів.

Отже, який висновок напрошується?

Якщо ви часто звертаєтеся за допомогою в медустанови, а методи прийому і лікування в клініках наводять на вас жах, то кращий спосіб – придбати страховий поліс.  Але,  при його складанні слід уважно вивчити всі пункти.

Стоматологія Kravchenko Medical Centre працює з усіма страховими компаніями багато років та давно завоювала довіру партнерів і пацієнтів.

У нас працюють кваліфіковані кадри і стоматологи з двома вищими категоріями і величезним лікарським досвідом. Також, у нас є і послуги дитячої стоматології на високому рівні.

Важливо, що вашу медичну страховку ви можете використовувати також на масаж, якщо з якоїсь причини ви відчуваєте стрес, біль у спині чи тілі або вам потрібен оздоровчий масаж всього тіла або однієї – двох зон (коміркова зона, спина, ноги, руки і т.д.)

Щоб пройти курс масажу із 10-ти лікувальних сеансів по страховці, вам потрібно уточнити ліміт своєї страховки. Далі потрібно буде взяти напрямок на масаж у невропатолога,  також зателефонувати в страхову компанію, щоб записатися до нас на прийом.

Чекаємо вас на масажі! Або чекаємо вас у нас в стоматологічному кабінеті.