МЕДОВИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Медовий масаж для обличчя дає швидкий зоровий результат. Він допомагає зняти відмерлі епітеліальні шари, очищує і звужує пори, витягає шлаки, покращує кровообіг, розгладжує зморшки, надає обличчю свіжість і природний рум’янець.

Коли говорять «масаж обличчя», відразу ж йде асоціація з круговими рухами, але це не про медовий масаж. Тут зовсім інший принцип. Робиться масаж легкими натисканнями подушечок пальців на шкіру обличчя. При таких натисканнях утворюється вакуум, а коли пальці відриваються від шкіри, все шлаки і сальні відкладення витягуються назовні.

Дуже важливо вміти правильно робити натискання. Вони повинні бути несильними і короткими, до 1 секунди. В іншому випадку ви можете тільки травмувати шкіру. Тому будь-які масажі обличчя ми рекомендуємо робити у професійних фахівців.

Залежно від забруднення пір, медовий масаж може тривати 5-15 хвилин.

Після медового масажу мед потрібно ретельно змити і обов’язково нанести зволожуючий крем.

Користь від медового масажу дійсно велика. Але якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях – краще зверніться до косметолога або масажиста.

Протипоказаний медовий масаж обличчя людям, у яких алергія на мед. Є й інші протипоказання (шкірні захворювання, астма, порушення згортання крові), але про це краще консультуватися індивідуально.