Металокераміка

МЕТАЛОКЕРАМІКА 

За допомогою сучасних стоматологічних матеріалів для протезування, можна легко усунути проблему відсутності або пошкодження зубів. Існують різні методи реконструювання або заміни зубів, один з таких методів – установка протезів.

Метою протезування є відновлення вашої усмішки, а також збереження здоров’я порожнини рота протягом тривалого часу.

Відновлення зношених, пошкоджених або зруйнованих зубів може бути досягнуто за допомогою коронок, пломб та інших відновлювальних процедур. Заміна відсутніх зубів може включати в себе імплантати, мости і зубні протези.

Що таке протезування?

Протезування – це спеціальна область в стоматології (ортопедія), яка включає використання фіксованих і знімних зубних реставрацій для відновлення зовнішнього вигляду і функціонування зубів.

Стоматологи можуть діагностувати, планувати та управляти лікуванням, використовуючи зубні протези, щоб виправити широкий спектр проблем зі здоров’ям в ротовій порожнині. Вони також приділяють велику увагу зниженню ризику повторення аналогічних проблем у майбутньому.

Протез з металокерамічного матеріалу складається з металокерамічного каркасу і зовнішнього покриття, виготовленого з міцного фарфору. Відтінок матеріалу завжди підбирається індивідуально.

Металокерамічний матеріал відрізняється високою міцністю, такий спосіб протезування зазвичай використовується для установки жувальних зубів.

Плюси протезування на металокераміці:

  1. Висока міцність конструкції, тривалий термін носіння (в межах 10-ти років);
  2. Естетичний зовнішній вигляд, гіпоалергенність і біосумісність з організмом;
  3. Ціни на протезування демократичні (набагато нижче, ніж ціни на імплантацію);
  4. Після протезування зуби зберігають природний відтінок і відрізняються гігієнічністю.
  5. Матеріал не тьмяніє і не вбирає фарбувальні речовини.

Протези з металокераміки

Коронки. Протезування з допомогою коронки використовується в бічній зоні для відновлення зубів, які були зруйновані на 2/3.

Мости. Зубні мости служать для заміщення ряду відсутніх зубів. Надійні мостовидні конструкції складаються з двох коронок і двох штучних зубів між ними.

Бюгельні протези. Це знімні протези, у яких б’югель (дуга) і каркаси виготовлені з металу. Використовують в тих випадках, коли незнімне протезування неможливе.

Фахівці Kravchenko Medical Centre використовують сучасне стоматологічне обладнання та матеріали. Перш ніж приступити до процедури протезування, проводять ретельну діагностику та консультацію.

Записатися на консультацію:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70.

Ознайомитися з цінами на процедури в розділі «Ціни».