МЕЗОРАДІЕСС. ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

МЕЗОРАДІЕСС

У чому полягає унікальність процедури для комплексного омолодження обличчя?

Сьогодні в косметології відомо безліч методик, здатних допомогти жінкам повернути шкірі молодість і пружність без проведення складних операцій. Однією з них є мезорадіесс  для коригування форми губ, носа, інших старіючих ділянок тіла достатньо лише одного сеансу. Шкіра у багатьох жінок після 40 років помітно в’яне, стає в’ялою і атонічной.

Що таке мезорадіесс, в чому його унікальність?

Мезорадіес  це нова і безпечна методика армування, омолодження в’ялої і старіючої шкіри на шиї, обличчі, області декольте в косметології. Завдяки посиленню вироблення власного колагену, помітний ефект вже з першого разу, знижується кількість зморшок і складок, підвищується еластичність і пружність шкіри. Корекцію можна провести за лічені хвилини, навіть на обідній перерві і без будь-яких агресивних хірургічних маніпуляцій. Хоча, звичайно, мезорадіесс  це не ринопластика і тривалість ефекту не становить понад 2-х років.

Процедура полягає у введенні препарату (гідроксиапатит кальцію), розведеного фізіологічним розчином, під шкіру (у проблемні зони), а саме  в поверхневі шари. Далі  майстерне прокладання тонких ниток, здатних утримати каркас і перешкодити зміщення лицьових скул внизу овалу обличчя. Це воістину унікальна і популярна процедура і справжній ключ до молодості. Численні відгуки жінок  тому підтвердження.

В результаті відбувається:
1. Вироблення власного натурального колагену;
2. Регенерація поверхневих шарів шкіри;
3. Повернення пружності, еластичності, молодості.

Не дивлячись на новизну, дана процедура вже тримала визнання серед жінок, вона безпечна, безболісна і з мінімумом протипоказань.

Ефект процедури тримається до 1 року.

Зовнішній вигляд обличчя молодшає прямо на очах. Це додає впевненості і бадьорість жінкам у віці, адже зів’яла шкіра потребує підживлення, оскільки з роками втрачає тонус, еластичність, вологість.

Вартість процедури уточнюйте у адміністратора.

Записатися до нас!