Мезотерапія: ефективний засіб омолодження

Сучасна косметологія не припиняє дивувати своїми досягненнями. Впровадження нових методик руйнують стереотипи про втрачену молодось та красу. Сьогодні існує безліч засобів по догляду за шкірою обличчя. Різні бренди пропонують нам свою продукцію – маски, креми, гарантуючи захист від старіння та позбавлення  різних дефектів шкіри.

Ефективність таких засобів проти природних процесів в організмі людини неоднозначна. Речовини для зовнішнього використання не здатні проникнути в підшкірно-жирову клітковину.

Рішення цієї проблеми прийшло з медицини – процедура мезотерапії.

 

Принцип дії і користь процедури

Мезотерапія – це введення активних речовин в невеличких дозах під шкірний покрив. Лікувальні речовини позитивно впливають на роботу клітин, стимулюють біологічно активні точки.

За допомогою процедури, косметологи «Kravchenko Medical Centre» усувають ряд косметичних недоліків, таких як зморшки, темні кола під очима, нерівний рельєф шкіри, сухість, тьмяний колір обличчя і пігментацію.

Ін’єкції здійснюються крихітними голками з «коктейлем» препаратів. Їх склад може містити гіалуронову кислоту, протизапальні речовини, антиоксиданти, вітаміни, амінокислоти, фосфоліпіди та інші складові для поліпшення кровообігу і вироблення колагену та еластину.

Боятися процедури не варто, вона проходить безболісно, ​​так як лікарі-косметологи використовують спеціальний анестетик.

У деяких випадках виникають почервоніння і невеликі синці, які швидко проходять. Мезотерапія протипоказана, якщо на шкірі є запалення.

Після першого разу помітний гарний результат: гладкий рельєф шкіри, здоровий колір, відсутність пігментів і інших дефектів.

 

Вікові обмеження

Особливих вікових обмежень процедура не має. З 20 років можна робити мезотерапію для зволоження шкіри і боротьби з пігментацією. Іноді процедуру призначають підліткам, як засіб в боротьбі з акне.

Наш чудовий фахівець в області ін’єкцій Наталя Гавриленко знайде для вас індивідуальне лікування, враховуючи нюанси вашої шкіри. Підтримуйте свою молодість та насолоджуйтеся красою.

Опис процедур та вартість можна знайти в розділі «Послуги» і «Ціни».

Запис по телефону:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70