Мостоподібний протез

Мостоподібний протез

Негайна установка відсутнього зуба необхідна не тільки з естетичної причини, але і через здоров’я зубів. Щілина, яку залишив відсутній зуб, провокує нерівномірне навантаження на сусідні зуби. Проміжок може спровокувати зміну прикусу, в те місце потрапляє їжа, викликаючи розвиток карієсу і різні захворювання ясен.

Існує три основних способи заміни відсутніх зубів. Перший спосіб зі знімним вставним зубом (або зубами) – часткове зубне протезування. Другий з фіксованим мостом. Як правило, міст використовується для заміни меншої кількості зубів або якщо відсутні зуби знаходяться по одну сторону зубного ряду. Третій спосіб полягає у використанні зубних «імплантатів».

Що таке мостоподібний протез?

Мостоподібний протез – це різновид незнімних стоматологічних протезів, застосовується для заміщення включених дефектів зубних рядів. Таке протерування застосовується у випадках, коли зруйновано кілька зубів підряд, тому такий протез може кріпитися на віддалені один від одного здорові зуби або закриті коронками. Міст створюється шляхом накладення коронок на зуби по обидві сторони від зазору, а потім з’єднання цих двох коронок відбувається шляхом приміщення вставного зуба в простір.

В яких випадках встановлюють мостоподібний протез?

Вам можуть запропонувати установку моста тільки якщо у вас досить міцні зуби з гарною кістковою тканиною. Лікар-стоматолог Kravchenko Medical Centre індивідуально підбере для вас ефективний спосіб заміни відсутніх зубів.

Мости зазвичай виготовляються з порцеляни в з’єднанні з дорогоцінними металами. Іноді різні недорогоцінні метали використовуються в якості міцної основи.

Переваги процедури

 • Мінімальна препарування опорних зубів.
 • Акуратний естетичний вигляд.
 • Оборотність ортопедичного лікування.
 • Відсутність металевих конструкцій.
 • Природне світлозаломлення конструкції.
 • Відсутність необхідності в тимчасових коронках.
 • Порівняно низька вартість протеза.

Недоліки процедури

 • Можлива зміна кольору з часом, стирання.
 • Підвищене стирання при наявності керамічних антагоністів.
 • Неможливість тимчасової фіксації.
 • Можливі відколи реставраційного матеріалу.
 • Можливість функціонального перевантаження пародонту при неправильному виборі конструкції протеза.

Догляд за мостоподібним протезом

Необхідно проводити чистку зубів, в тому числі і моста, кожен день, щоб запобігти такі проблеми, як неприємний запах з рота і захворювання ясен. Ви також повинні чистити під вставним зубом кожен день.

Як встановлюють мостоподібні конструкції в Kravchenko Medical Centre

 1. На першому прийомі проходить обстеження ротової порожнини. Важливо, щоб перед установкою ваші інші зуби та ясна були здорові.
 2. Якщо все добре, стоматолог готує сусідні зуби, видаляє пульпу та знімає зліпок для лабораторного виготовлення протеза.
 3. Поки оригінальний протез виготовляється, фахівець встановить пластмасовий мостоподібний протез.
 4. На наступному прийомі тимчасовий протез знімається і фіксується незнімний.

В середньому, процес установки займає два-три сеанси за проміжок часу від однієї до двох тижнів.

Чекаємо вас на консультацію та установку! Детальніше ознайомитися з інформацією про послуги та їх вартість ви можете в розділі «Послуги» і «Ціни».

Запис за телефоном:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70