Омолоджуючий масаж обличчя

Багато хто з нас помилково вважає масаж виключно розслаблюючою процедурою. Однак це лише одна з його функцій, за допомогою масажу можна уповільнити процес старіння і в’янення шкіри, значно зміцнити м’язи і тканини.

Найдоступніший і простий спосіб підтримувати красу і здоров’я шкіри – це виконувати процедуру омолоджуючого масажу. І жінки, і чоловіки – усі однаково схильні до впливу часу. Ніжна шкіра обличчя страждає в першу чергу. З’являються зовнішні ознаки у вигляді зморшок, з якими потрібно боротися. Якщо чоловіки загалом байдужі до природного процесу, то щодо жіночої половини людства – це дійсно проблема.

Массаж обличча

Масаж в значній мірі здатний поліпшити стан шкіри обличчя. Приємний і безпечний спосіб, що не вимагає великих витрат. Під час процедури стимулюються природні обмінні процеси організму, відбувається активне вироблення колагену і еластину – речовини, які відповідають за пружність і еластичність шкіри.

Спостерігаються такі зовнішні зміни шкіри:

розгладжуються зморшки, за рахунок зміцнення м’язової тканини;

зникає ефект обвислої шкіри;

стабілізуються обмінні процеси, зникають різні почервоніння;

сходить набряклість обличчя.

Масаж – це процес, під час якого також поліпшується загальне самопочуття людини, настає релаксація, знімається напруга і піднімається настрій. Все це, як відомо, ключові фактори здоров’я людини.

Дія масажу

За допомогою масажу можна впливати на м’язи, шкіру, судини, нерви, секреторний апарат шкіри. Позбавити шкіру від скупчення  рогових клітин, збільшити приплив кисню і поживних речовин, поліпшити харчування шкіри. В результаті цього знижується вміст води і жиру в шкірі, зміцнюється м’язова тканина, підвищується тонус і працездатність м’язів.

Ознаки протипоказань до масажу:

посилена діяльність сальних залоз;
так само масаж необхідний при надмірній сухості шкіри;
в’ялість шкіри та лущення;
наявність подвійного підборіддя, набряки навколо очей;
активно застосовують масаж при почервонінні шкіри та інших застійних явищах.

Протипоказання:

гострі запалення на шкірі;
серйозні порушення серцево-судинної системи;
гіпертонічна хвороба.
Ми дбаємо про вашу красу і здоров’я. Фахівці в області масажу готові повернути молодість і свіжість вашій шкірі за абсолютно прийнятною ціною.

Ми надаємо такі послуги масажу обличчя:

Масаж особи (НЕ косметологічний)

Медовий масаж обличчя «Медове блаженство»

Масаж особи косметологічний (на косметиці KLAPP)

Масаж комірцевої-грудної зони

Класичний масаж

Для підтримки молодості і пружності шкіри, в сучасній косметології застосовуються спа-процедури. Процедури догляду за шкірою – це завжди прекрасний подарунок для кожної жінки. Спа-процедури подарують вам багато приємних вражень і прекрасний стан шкіри обличчя.

В «Kravchenko Medical Centre» є широкий вибір подарункових сертифікатів на спа-процедури. Є можливість  подарувати своїй дружині, матусі або подружці приємний і корисний подарунок на будь-яке свято.

Детально ознайомитися з інформацією про подарункові сертифікати на спа для обличчя можна в розділі «Подарунковий сертифікат».

Наші фахівці підкажуть який саме масаж підійде вашій шкірі.

З іншими процедурами і цінами на послуги ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Ціни» і «Послуги».

Записатися на консультацію:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70