Ортодонтія: LM-Активатор для вирівнювання зубів

Ортодонтія: LM-Активатор для вирівнювання зубів

LM-Активатор – це апарат для вирівнювання зубів та активатор росту, виготовлений з м’якого силікону.

Він підтримує здоровий розвиток дитячих зубів і щелеп. Якщо зуби розвиваються неправильно, LМ-Активатор  дбайливо спрямовує їх на правильне місце і в правильну позицію. У той же час, LМ-Активатор підтримує природний ріст обличча, що дозволяє досягти здорового співвідношення між верхньою і нижньою щелепою.

Початок лікування в момент виявлення невеликої проблеми допомагає уникнути розвитку більш серйозних патологій. LМ-Активатор забезпечує м’яку корекцію положення зубів і щелеп, коли це необхідно, і допомагає уникнути або відкоригувати неправильний розвиток.

Що робить LМ-Activator?

Якщо один або більше зубів займають не своє місце в зубному ряду, LМ-Активатор розвиває направляючу силу, яка повертає зуби в їх правильне розташування.

Сила, яку розвиває гнучкий силікон, зовсім незначна, але її цілком достатньо. щоб повернути зубам правильне положення або позицію. Завдяки формі LМ-Активатора до зубів, які вже знаходяться в правильному положенні, ніякі сили не прикладаються.

Направляючи нижню щелепу в правильне положення, LМ-Активатор підтримує здоровий ріст щелепи та обличчя.

Як використовується?

LМ-Activator використовується під час сну. У деяких випадках може знадобитися денне носіння протягом декількох годин.

При використанні LМ-Активатора дитина відчуває себе комфортно. Протягом перших днів може відчуватися деякий тиск. Це нормально і означає, що LМ-Activator діє і докладає деяку силу до зубів. Ці відчуття незабаром зникне і дитина зможе використовувати апарат із повним комфортом.

Регулярне використання апарату – ключ до успішного лікування. На самому початку лікування дуже важливо виробити звичку тримати апарат в роті.

В якому віці використовується
LМ-Activator?

LМ-Активатор можна використовувати в різному віці. Стоматолог обере відповідний момент. Деяким дітям для кращого результату можна носити у віці 5-6 років.

Коли випадають перші молочні зуби на верхній щелепі, відкриваються широкі можливості для розвитку як зубів, так і щелеп, тому що коріння постійних зубів ще не повністю розвинені. Коли коріння все ще розвиваються, набагато легше направляти зуби в правильне положення.

Більш дорослі пацієнти з вираженими проблемами прикусу можуть потребувати в іншому або додатковому апараті, що використовує більш сильний вплив.

Які переваги у LМ-Активатора?

Апарат дуже комфортний в носінні, завдяки гладкому та еластичному силікону і анатомічній формі із закругленими краями.

Силікон – це м’який від природи матеріал, LМ-Активатор не містить барвників, фталатів, біфенолів або латексу і, тому, абсолютно безпечний.

За LМ-Активатором легко доглядати – якщо необхідно, можна продезінфікувати в киплячій воді (наприклад, при застуді).

Переваги раннього лікування

Завдяки ранньому втручанню, розвиток малокклюзіі (проблем з прикусом) може бути припинено.

Дослідження показують, що маленькі проблеми розвиваються і переростають в більш серйозні патології, якщо їх не лікувати. Випрямлення передніх зубів при прорізуванні зменшує ризик травм і випадкового пошкодження зубів.

Проблем з промовою і жуванням, викликаних проблемним прикусом, можна уникнути. Візуальне поліпшення прикусу може поліпшити самооцінку. Проблеми з прикусом збільшують ризик розвитку карієсу. Невідкладна корекція прикусу може скоротити ризик виникнення карієсу.

При ранньому початку лікування делікатні апарати, такі як LМ-Активатор, можуть використовуватися замість більш складного лікування, що вимагає більше сил і часу.

Спеціаліст «Kravchenko Medical Centre» лікар-ортодонт 1-ї категорії – Вероніка Ганчук допоможе Вам досягти бажаної усмішки без помітного втручання та дискомфорту.

Матеріали розробила доктор-ортодонт Ганчук Вероніка.

Звертайтеся до нас!

Контакти:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70.