П’ять помилок, які ми здійснюємо при чищенні зубів

П’ять помилок, які ми здійснюємо при чищенні зубів

 №1 Коротка процедура

Зізнайтеся, ви теж вважаєте миттям, коли намагаєтеся якомога швидше поставити щітку назад в стакан? Нічого не вдієш, хоч це і не дуже веселе заняття. Найоптимальніший час для цієї процедури – три хвилини. А якщо ви постійно скорочуєте час, то не очищуєте ротову порожнину від бактерій повністю, адже «пройтися» по зубах і зняти наліт – це тільки півсправи. Потім ще потрібно видалити залишки їжі з міжзубного простору, очистити язик, промасажувати ясна. А під кінець не потрібно використовувати ополіскувач для порожнини рота!

№2 Посилений тиск на зуби

Ви думаєте, якщо сильніше тиснути на зуби, то так краще видалиться бруд і наліт? Або потрібно купувати щітку з жорсткою щетиною. Чим це загрожує? В результаті занадто сильного тиску емаль знищується, зуби ушкоджуються, а ясна починають кровоточити. Можливо ви думаєте, що у вас проблеми з яснами, а насправді, це – проблеми із зубною щіткою і надмірним тиском на зуби!

№3. Ви не робит професійну чистку зубів у стоматолога

Навіть якщо ви кожен день регулярно вранці і ввечері працюєте над чищенням зубів по три хвилини, це зовсім не означає, що у вас в роті стерильна чистота і порядок. Щітка видаляє наліт – а на зубах згодом утворюється ще і зубний камінь, його ніяка щітка не візьме. Крім того, в роті є місця, куди ваша щітка просто не дотягнеться. Так що раз на рік ласкаво просимо до стоматолога!

№4. Неправильна техніка чищення зубів

Хоча нас і вчать як чистити зуби з самого раннього дитинства, багато хто робить це неправильно. А як правильно? Відвикайте проводити круговими рухами. І зліва-направо потім назад – теж неправильно.

wx1080  wx1080 (1)

wx1080 (2)  wx1080 (3)

Починайте з чищення зовнішніх поверхонь зубів: розташовуйте головку щітки під кутом 45 градусів до зубів. Від ясна робіть рухи вниз (або вгору, якщо чистите нижні зуби).

Потім переходите на внутрішні поверхні передніх зубів: розташовуйте зубну щітку вертикально, рух – від ясен до краю зуба.

Внутрішні поверхні жувальних зубів: короткими вимітаючими рухами очищуйте кожен зуб, розташовуючи щітку злегка під кутом. Потім ставте зубну щітку горизонтально і робіть рухи вперед-назад.

Завершуючи, зімкніть щелепи і проробляйте кругові рухи зубною щіткою, захоплюючи як ясна, так і поверхню зубів. Це буде масаж ясен.

№5. Ви не користуєтеся зубною ниткою

Залишки їжі найчастіше скупчуються в міжзубном просторі, яке важко вичистити однієї тільки зубною щіткою. І тут вам на допомогу прийде саме зубна нитка. Нехтування нею призводить до утворення карієсу (ось чому часто пломбують відразу два найближчих зуба). Тим часом, подібного можна уникнути, за допомогою простого інструменту для чищення зубів – зубної нитки.

Якщо, ви хочете записатися на чистку зубів або на консультацію до стоматолога, ви можете зробити це прямо на нашому сайті онлайн.

Наш стоматолог проведе професійну чистку і лікування зубів на вищому рівні. Також ми можемо провести протезування, імплантацію зубів і видалення складних восьмих зубів (зубів мудрості).

Телефонуйте і записуйтеся на прийом! Ми будемо раді бути вам корисними!