Причини невдалих стосунків пари. Як вийти заміж?

Причини невдалих стосунків пари. Як вийти заміж?

У цьому відео психотерапевт Віта Дубиківська ділиться причинами повторюваних невдалих стосунків у чоловіків і жінок. Як же вийти з цього кола невдач?

Як пережити кризу? Як вийти заміж? Як наповнитися любов’ю?

Щоб вийти заміж або гармонізувати стосунки, потрібно проробити дитячі кризи.

У житті кожної людини є свій сценарій стосунків з мамою. Сценарії наших взаємин з мамою впливають на наші стосунки з чоловіком, близькими, дітьми і роботодавцем.

Емоції

Емоції – одна з важливих складових будь-яких стосунків між чоловіком і жінкою. Якщо втрачається емоційний зв’язок між мамою і дитиною. Дитина втрачає внутрішній стрижень. Перекривається життєва енергія. Відсутність енергії позначається на різних сферах життя дорослої людини. Труднощі в починаннях, складно знайомитися і будувати стосунки.
У несвідомому записані всі наші почуття. Завдання індивідуальної роботи, знайти на яких етапах нашого розвитку виникли блоки і прожити пригнічену біль і почуття. Наповнити свою душевну глибину любов’ю. Отримати чуттєвий досвід володіння мамою без усяких умов просто за правом народження тільки тому, що я є. Я маю право жити, бути, існувати.

Ми будемо створювати глибоке почуття безпеки в життя. Прибирати почуття «Я не маю право мати своє». Прибирати установки: «На чоловіка не можна розраховувати», «Я не вірю», «Він все одно піде». Так відбувається, коли дитину віддають бабусі. Бабуся не може замінити маму. Тому ми не розуміємо, чому було добре і раптом стало погано. Чи включається програма і впливає на життя. Для чого ми туди йдемо? Якщо є тривоги і переживання, ми їх до проживаємо і завершуємо.

Пропоную пройти ці етапи індивідуально разом зі мною.
Важливо наповнитися любов’ю. Вбудувати в себе програму любові. Добрати те, що чого бракує і змінити наш життєвий сценарій.

У практикумі використовується метод сімейних системних розстановок за методом Б. Хеллінгера.

Практикум проводить Віта Дубиківська – практичний психолог, системний і організаційний розстановник, консультант позитивної психотерапії, кармічний цілитель.

Вартість – 2400 грн. Тривалість роботи 1,5-2 години.

Щоб налагодити своє особисте життя, пропонуємо Вам пройти психотерапевтичний практикум на індивідуальних консультаціях з психотерапевтом.

Звертайтеся до нас за тел. (044) 272-11-75, (067) 186-18-70, (095) 438-68-75.