Професійне чищення зубів

Захворювання зубів та ясен часто може бути викликане накопиченням бактерій зубного нальоту. Кращий спосіб видалити зубний наліт – чистити зуби 2 рази на день.

Але як би ретельно ви не чистили зуби, завжди залишаться важкодоступні зони, які вам очистити не вдасться. У цих зонах накопичуються бактерії зубного нальоту, які можуть поступово мінерализоватися і утворити тверде корковидні відкладення, які називаються зубним каменем або зубною бляшкою. Це відкладення неможливо усунути однією тільки зубною щіткою. Якщо не видалити зубний камінь, він може викликати скупчення більшого числа бактерій навколо зубів і уздовж лінії ясен, що призводить до розвитку захворювання ясен.

Для зменшення ризику захворювання ясен або запобігання його розвитку в більш важку форму, Kravchenko Medical Centre може порекомендувати професійну чистку зубів.

Чого слід очікувати?

Професійне чищення зубів проводить стоматолог-терапевт.

Спочатку лікар «зскрібає» відкладення зубного нальоту і зубного каменю. Зазвичай для цього використовується ультразвукова очисна машина, що видаляє основну частину зубного каменю, а потім спеціальний ручний інструмент, що дозволяє видалити залишки каменю і нальоту.

Потім лікар «відполірує» поверхню ваших зубів. Хоча полірування видаляє плями із зубів, ця процедура не є чисто косметичною. Вона також дозволяє видалити незначні нерівності на поверхні зубів, захищаючи тим самим від утворення зубного нальоту.

Запитайте у стоматолога, як часто вам слід проходити професійну чистку зубів. Важливо пам’ятати, що професійна чистка зубів є всього лише доповненням до правильного щоденного догляду за порожниною рота, вона не замінює чистку зубів 2 рази на день зубною пастою із фтором. Стоматолог Kravchenko Medical Centre зможе надати вам професійні рекомендації щодо догляду за гігієною ротової порожнини та використання такої зубної пасти, щоб ефективно боротися з утворенням зубного нальоту.