Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах

Відсутність зубів приносить вам фізичний і естетичний дискомфорт? Соромитеся усміхатися і відчуваєте себе невпевнено? В такому разі ми чекаємо вас на прийомі в стоматології Kravchenko Medical Centre.

На сьогоднішній день ортопедична стоматологія володіє різними методиками протезування зубів. Протезування дозволяє відновити практичні функції зубного ряду і надати бажаний зовнішній вигляд вашим зубам.

Зубні імплантати використовувалися для заміни відсутніх зубів з середини 1960-х років, але в останні роки їх використання стало більш поширеним. Їх можна використовувати для підтримки коронок, мостів, які відновлюють більший проміжок відсутніх зубів, або навіть зубних протезів. Імплантати виготовляються з титану, металу, який сумісний з тканинами організму та здатний зв’язуватися з сусідньої кісткою під час загоєння. Дослідження і клінічний досвід свідчать про те, що зубні імплантати є безпечним і зручним способом заміни втрачених зубів.

Протезування на імплантатах – це стоматологічна процедура відновлення зубів або всього зубного ряду з використанням імплантів (кореневих опор).

Що таке імплант?

Імплант виконує роль кореня зуба, являє собою титановий гвинт або циліндр довжиною від 8 до 16 мм, який вставляється в підготовлену кісткову лунку щелепи і служить заміною кореня відсутнього зуба. Спеціальна насадка –  абатмент, що встановлюється на верхню частину імплантату, утворює зовнішнє з’єднання для нового змінного зуба (коронки) або зубів (міст або зубний протез).

Перед встановленням імплантів фахівці Kravchenko Medical Centre проводять ретельне обстеження порожнини рота, визначають його точне місце розташування в щелепі, щоб виключити травмування тканин.

Методи протезування

Протезування на імплантатах може виконуватися в один або кілька етапів. Система етапів залежить від наявності особливих протипоказань і від ступеня порушення зубощелепного ряду.

Одноетапний метод дозволяє провести протезування на імплантатах від 2-4-х відвідувань лікаря. У цю комплексну процедуру одночасно входить впровадження імпланта та процес протезування.

Двоетапний метод містить в собі приживлення імпланта.

Багатоетапний метод застосовується, якщо необхідно видалити зуб і одночасно встановити імплант і тимчасову коронку.

Переваги протезування на імплантатах

Імплантати функціонують так само, як природні зуби, і немає проблем з їжею або чищенням зубів.

Здорові сусідні зуби не потрібно підкладати для підтримки відсутнього зуба або зубів.

Наявність імплантату підтримує структуру кістки під заміненим зубом, так як жувальні сили передаються через імплантат до кістки і стимулюють природний процес оновлення кістки. Це допомагає зберегти гарний зовнішній вигляд відновлених зубів. Імпланти можуть використовуватися для будь-якого виду протезування. Вони довговічні і не вимагають особливого догляду. Відчуваються і мають вигляд натуральних зубів.