Секрет ідеальної усмішки: вініри

 СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОЮ УСМІШКИ: вініри

Усмішка людини формує 70% першого враження про неї. Відкрита приваблива усмішка – запорука позитивного враження. Жовті, криві зуби і інші недоліки, як правило, відштовхують. Установка вінірів  та люмінірів допоможуть повністю преобразити вашу усмішку.

Стоматологічні вініри – це ультратонкі, виготовлені на замовлення, пластини з керамічного матеріалу. Легкі керамічні пластини повторюють природну форму зубів, встановлюються на передню поверхню зубного ряду для поліпшення його зовнішнього вигляду. Вініри фіксуються в межах зони усмішки, змінюючи колір зубів, форму, розмір або довжину.

Які бувають вініри?

Керамічні. Керамічні вініри – це дуже тонкі керамічні пластинки із зарубками всередині. Матеріал має високу міцність, напівпрозорий, не змінює колір. Зуби мають натуральний вигляд, форма і колір вінірів завжди індивідуальні для кожного пацієнта. Виготовлення вінірів – це тривалий лабораторний процес. Вартість керамічних вінірів вища за  композитні.

Композитні вініри. Композитні вініри є консервативною альтернативою кераміці. Вони виготовляються з пломбувального матеріалу прямо в кабінеті стоматолога. Зазвичай це потрібно для реставрації одного або двох зубів. При цьому емаль не обточують. Коштують такі вініри недорого в порівнянні з керамікою, проте термін їх служби значно менший.

Показання до встановлення вінірів

Встановлення вінірів може повністю змінити вашу усмішку:

– усунути викривлення одного або декількох зубів в області усмішки;

– надати зубам природний відтінок (усунути жовтизну зубів);

– створити правильну форму зубів;

– усунути проблему стертих або сколених зубів;

– вирівняти поверхню зубів;

– зменшити або збільшити розмір зубів в області усмішки;

– видалити небажану відстань між зубами.

Керамічні вініри для зубів можуть стати справжньою знахідкою для тих, хто хоче виправити такий частий естетичний дефект, як діастема.

Діагностика і лікування

Для встановлення зубних вінірів зазвичай потрібно не менше двох відвідувань стоматолога – на першому проходить консультація, далі етап виготовлення і сама установка вінірів.

Діагностика та планування лікування. Цей перший етап передбачає вашу активну участь. Ви повинні максимально точно пояснити фахівцеві, який результат хочете отримати. Під час цього візиту, стоматолог визначає чи підходять вам вініри, пояснює особливості процедури і обмеження.

Підготовка. Щоб підготувати зуб до вініру, видаляється близько 1/2 міліметра емалі з поверхні зуба, що приблизно дорівнює товщині вініра. Далі стоматолог робить модель ваших зубів. Ця модель відправляється вдо зуботехнічної лабораторії. Зазвичай цей процес займає 2-4 тижні.

Склеювання. Перед тим, як зубний вінір назавжди приклеїться до вашого зуба, стоматолог встановлює його на зуб, щоб перевірити, як він прилягає і чи підходить відтінок матеріалу. Після установки вінірів, іноді потрібно повторне відвідування стоматолога для перевірки реакції ясен на присутність додаткового матеріалу.

Важливо! На момент встановлення вінірів зуби мають бути абсолютно здоровими. Необхідно пройти повне обстеження порожнини рота. Вилікувати карієс, якщо є, позбутися проблем з яснами. Якщо на зубах залишилися глибокі пломби, композитний матеріал слід замінити.

 Переваги вінірів

Вініри пропонують консервативний підхід до зміни кольору і форми зуба:

– вони забезпечують природний вигляд зубів;

– ясенна тканина добре переносить кераміку;

– керамічні вініри стійкі до забруднень.

Недоліки стоматологічних вінірів

Недоліки стоматологічних вінірів містять в собі:

– незворотність процесу;

– високу вартість;

– підвищену чутливість (оскільки емаль видалена, зуб може стати більш чутливим до гарячих і холодних продуктів та напоїв).

Догляд за винирами

Вініри зазвичай носяться від 7 до 15 років. Після закінчення цього часу вініри необхідно замінити.

Стоматологічні вініри не вимагають особливого догляду. Підтримуйте правильну гігієну порожнини рота: регулярно очищуйте зуби, користуйтеся зубною ниткою, використовуйте антисептичні засоби.

Незважаючи на те, що керамічні вініри стійкі до зміни кольору, стоматолог може порекомендувати вам уникати вживання у великій кількості фарбувальних продуктів та напоїв (наприклад кави, чаю або червоного вина).

Встановлення вінірів в Kravchenko Medical Centre проводиться кваліфікованими і досвідченими стоматологами-ортопедами, із застосуванням високоякісних технологій.

Щоб записатися на консультацію телефонуйте за номером:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

Ознайомитися з цінами на процедури в розділі «Ціни».