Хірургія

Коли видалення є неминучим: показання

 1. Запущений карієс: коли велика частина моляра вже уражена і є ризик поширення інфекції на всю ротову порожнину; це основне показання до процедури (2/3 випадків)
 2. Велика розбіжність ряду (четверта стадія пародонтиту), коли лікування неефективне
 3. Якщо зуб мудрості росте неправильно, змінює прикус, псує симетрію обличчя
 4. При ортодонтичному лікуванні
 5. Моляр значно травмований, дуже зруйнований (залишилися уламки, частини кореня)

У Kravchenko Medical Centre видалення зубів (незалежно від складності процедури) проводять тільки досвідчені хірурги-стоматологи після ретельного огляду ротової порожнини пацієнта.

Саме тому ймовірність ускладнень зведено до мінімуму. Після процедури життя тільки починається – ми проконсультуємо, як можна відновити красу посмішки сучасними методами (протезуванням, імплантацією).

Пережити втрату одного з 32 зубів легше, якщо дотримуватися певних правил. Тоді загоєння пройде максимально швидко та обійдеться в буквальному сенсі «меншою кров’ю».

 1. Не намагайтеся одразу після процедури вставати та бігти з кабінету. Потрібно побути у стані спокою (10 хвилин – для простої процедури, 30–60 хвилин – у разі складного хірургічного видалення). За цей час на місці відсутнього зуба утворюється «пробка», яка закриє лунку.
 2. Далі лікар скаже, коли прийти на контрольний огляд, призначить необхідні ліки.
 3. Протягом 2–3 годин не їжте, постарайтеся не чіпати ранку язиком, щоб не посилити кровотечу. Як правило, кров виділяється до 8 годин після завершення процедури.
 4. У першу добу відмовтеся від гарячих напоїв та їжі, чищення зубів. Не можна займатися фізичними вправами, піднімати важкі речі.
 5. Не ополіскуйте рот (якщо цю процедуру не призначив лікар).
 6. Коли закінчиться дія анестетику, можуть з’явитися болючі відчуття. Прийміть знеболююче, прописане стоматологом.
Щоб видалення зубів у Києві пройшло без ризику і болю, вибирайте фахівців, які спеціалізуються на цій операції. Стоматологи-хірурги з нашої клініки Kravchenko Medical Centre зроблять процедуру максимально комфортною для вас. Нададуть кваліфіковану підтримку в реабілітаційний період. Не ризикуйте здоров’ям – вибирайте якість і професіоналізм!