Косметологія

Кожна дівчина бажає підтримувати красу і молодість своєї шкіри.

Але самостійно забезпечити собі правильний догляд за обличчям і тілом – не так просто! Необхідна допомога досвідченого фахівця-косметолога, який дбайливо подбає про здоров’я шкіри.

У Kravchenko Medical Centre Вас завжди проконсультують кваліфіковані фахівці в області косметології, підберуть індивідуальний комплекс естетичних послуг, які спрямовані на очищення, відновлення, а так само омолодження і профілактику вікових змін шкіри.

Косметологія Kravchenko Medical Centre в Києві

Відома Коко Шанель вважала, що «кожна жінка має той вік, на який заслуговує».

Дбайливе ставлення до себе, до своєї краси і здоров’ю – подарує Вам душевну рівновагу і впевненість в собі – це і є Молодість.

Косметологічні послуги Kravchenko Medical Centre включають в себе всі види очищення шкіри з використанням новітніх технологій і ефективних засобів косметики, пілінги, масаж і багато іншого. Всі процедури проводяться в умовах бездоганної чистоти і в приємній комфортній атмосфері.

Розуміння успішності в сучасному світі обов’язково включає в себе привабливий і доглянутий зовнішній вигляд. Тому косметологія сьогодні переживає справжній бум, а косметологічні послуги стають все більш затребуваними. Необхідність в них відчувають не тільки жінки, а й багато чоловіків, які прагнуть до успіху.

Косметолог, перш за все, є фахівцем, який бачить проблеми шкіри, орієнтується в них і володіє знаннями для усунення проблем.

Фахівці KMCentre уважно вивчають стан епідермісу, консультують клієнтів і проводять процедури, що сприяють очищенню, харчуванню та омолодженню шкіри, усунення наявних недоліків – запальних вогнищ, пігментних плям.

У KMCentre завжди з радістю подбають про красу і здоров’я Вашої шкіри!

Записатися до косметолога можна за номером: +38 095 438 68 71 067 186 18 70