Піклування про ясна

Виходячи з того, яка саме зона підлягає стоматологічному впливу, можна виділити кілька напрямків стоматології. У число найголовніших входить саме пародонтологія. Лікарі цього профілю працюють з тканинами, розташованими близько зуба.
Фахівця цього профілю цікавлять, перш за все, профілактичні процедури, діагностика, а також безпосереднє лікування можливих хвороб. Цей лікар стежить за загальним станом тканин пародонта про час імплантування.

Стоматологи-пародонтологи – справжні експерти, коли справа стосується запалень порожнини рота.
Спектр діяльності цих фахівців охоплює безліч процедур, в числі яких видалення шкідливих відкладень, очищення кореневої поверхні зубів, кюретаж, при якому усуваються пошкоджені тканини. Пародонтологи можуть лікувати тих, у яких пародонт вже розвинувся до важкої стадії. В такому випадку, стоматолог застосовує хірургічні процедури.
У процесі першого відвідування кабінету цього лікаря фахівець спочатку знайомиться з вичерпною медичною картою пацієнта. Це вкрай важливо для пародонтолога, так як йому необхідно знати, які саме ліки приймає його пацієнт і проходить він паралельний курс, який може негативно позначитися на пародонтологічний. Наприклад, діабет, серцево-судинні захворювання і вагітність є такими факторами.
Після вивчення історії стоматолог повинен перевірити зубодесневий комплекс на наявність рецесій. Також пародонтолог повинен оцінити правильність прикусу і за допомогою спеціального обладнання виміряти глибину пародонтального каналу. Це потрібно для правильної оцінки поточного стану всього зубодесневого комплексу.