Малиновська Тетяна

Стоматолог

Ортопед, Терапевт

Лікар стоматолог, з двома вищими категоріями: стоматолог-терапевт вищої категорії, а також стоматолог-ортопед вищої категорії, з 22-х річним стажем.
Такого доктора від Бога зустрінеш нечасто.
Дуже високо Тетяну Леонідівну оцінюють наші пацієнти. Адже, навіть, через 10 років, вони примудряються відшукати Тетяну Леонідівну, щоб пройти лікування саме у неї.
І не дивно, адже проблеми з зубами ми вирішуємо «всерйоз і надовго», як каже сама Тетяна Леонідівна.

Лікар проводить:

– Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту та його ускладнень (кіст і гранульом),
– Реставрацію,
– Лікування і пломбування кореневих каналів,
– Постановку фотополімерних пломб.
А також – працює з металокерамічними, керамічними незнімними конструкціями, знімними конструкціями бюгельного типу, конструкціями на імплантати і т.д.
Тетяна Леонідівна постійно покращує свої навички і знання в стоматології на тематичних семінарах, конференціях і лекціях.

Зарекомендувавши себе вже багато років тому, Тетяна Леонідівна – професіонал, який може вирішити будь-яку проблему з вашими зубами. Доктор докладно пояснює і розповідає, щоб пацієнт знав про всі проблеми з зубами на сьогодні і міг планувати своє лікування, а також попереджав нові проблеми.
Отже, звертайтеся до нас, якщо вам потрібна професійна консультація та компетентна думка від фахівця, тим більше, що консультація до 15 хвилин – у нас абсолютно безкоштовна.
Запис на консультацію і прийом до Тетяни Леонідівни можлива прямо на нашому сайті: запис на консультацію.