СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМ В УКРАЇНІ (DENTAL TOURISM TO UKRAINE)

   Безумовно, стоматологічні послуги в різних регіонах країни мають різну цінову категорію і різну якість послуг, що надаються.

   У великих містах конкуренція в сфері стоматології відіграє визначальну роль в постійному підвищенні рівня послуг. Мешканцям невеликих районних центрів і сіл буває складно отримати весь спектр необхідного обслуговування. Зрозуміло, найвищий рівень медичних та стоматологічних послуг буде там, де існують спеціалізовані профільні центри, з власної науковою базою, перевіреними методиками і розробленими технологіями обстеження, лікування і протезування пацієнтів.

   Розвивається напрямок – стоматологічний туризм. Багато мешканців успішних, благополучних європейських та інших країн вважають зручним і корисним користуватися стоматологічними послугами саме українських фахівців. Це просто – лікувати зуби в Україні. Висока якість обслуговування, гарантія на виконані роботи і висококласне обладнання дозволяють надавати послуги європейського класу за досить помірними цінами.

   Важливо пам’ятати, що не кожна клініка або медичний центр має достатній рівень кваліфікації персоналу та апаратуру, яка дозволяє ефективно обстежити і провести необхідне лікування.

Зрозуміло, ціни на стоматологічні послуги в Києві в кілька разів дешевше, ніж в Москві або – країнах Європейського Союзу.

Ми пропонуємо Вам поєднати ваш відпочинок або відрядження з високоякісним, але економним лікуванням і протезуванням зубів в нашій клініці!

1417763467690

 Переваги стоматологічного лікування в Києві:

Можливість поєднати відпочинок з користю для здоров’я:

істотна економія коштів. при отриманні високоякісної стоматологічної допомоги та можливість відпочинку в одному з найкрасивіших міст Східної Європи – Києві.

Зручне транспортне сполучення:

можливість вибору транспорту в залежності від Ваших потреб – авіа, ж / д, автобусне сполучення або подорож на власному автомобілі.

Безвізовий режим:

Для жителів усіх країн СНД (Росії, Білорусії), країн Європейського Союзу, Швейцарії, США, Канади, Туреччини, Ізраїлю та цілого ряду інших країн оформлення візи для перебування в Україні не потрібно.

Крім того, жителі Білорусі можуть в’їжджати в Україну за внутрішнім паспортом своєї країни.

Мовний бар’єр відсутній:

Легкість спілкування для жителів Росії, Білорусії і країн СНД забезпечується знанням і використовуваних російської мови в Києві.

Складання індивідуальної туристичної програми:

Можливість складання для Вас індивідуальної туристичної програми, в ході якої Ви зможете ознайомитися з усіма визначними пам’ятками Києва.

Переваги лікування в нашому медичному центрі:

 Висока якість:

Стоматологічне лікування та протезування здійснюється виключно висококваліфікованими лікарями, з вищими категоріями стоматолога – ортопеда і терапевта, що мають багаторічний досвід.

Застосування новітніх технологій в стоматології дозволяє здійснити всі необхідні операції.

Доступна ціна:

Доступна ціна лікування і протезування в нашій клініці Вас приємно здивує. Можливість попереднього прорахунку вартості послуг дозволить Вам заздалегідь спланувати бюджет лікування і поїздки. 

Зручне планування:

Виходячи з Ваших потреб, наші лікарі складуть ваш індивідуальний план лікування і протезування, який буде повністю узгоджений з вашими тимчасовими і фінансовими можливостями. Складання попереднього плану лікування і протезування дозволить найбільш зручно спланувати Ваш графік.

Як скористатися нашою пропозицією?

5 кроків до лікування та протезування в Києві:

1) Ви повідомляєте нам свій діагноз, скориставшись нашою адресою електронної пошти, якщо у Вас є скани рентгена, або інші файли, бажано також докласти їх до листа. Ви також можете повідомити нам всі свої додаткові побажання і задати всі Ваші запитання.

2) Наш адміністратор зв’яжеться з Вами по e-mail, і, якщо необхідно, уточнить деталі. Якщо нам достатньо даних, ми запропонуємо Вам для ознайомлення попередній графік і вартість лікування і протезування.

3) Після узгодження всього, що пов’язано з лікуванням і протезуванням, ми допомагаємо Вам вирішити питання з розміщенням і культурною програмою.

4) Ми зустрічаємо Вас в Києві, починаємо процес лікування і протезування.

5) Закінчення лікування і протезування.

Ви сповнені яскравих і позитивних емоцій від подорожі, а також від вашої красивої усмішки!

Чекаємо Вас в столиці України!