Точковий масаж Шиацу: секретні точки організму

З часів давнини людський організм розглядають, як єдиний з природою механізм. Різні хвороби людини вважалися результатом дисгармонії із навколишнім світом. За допомогою теоретичних і практичних методів вивчення виявили певні біологічно активні точки на тілі людини. При впливі на ці точки стимулюється робота певних органів.

Вивчивши більш детально, відкрили цілі меридіани активних точок, через які виявили функціональний зв’язок з органами людини.

Точковий масаж прийшов до нас зі Сходу. Унікальний потужний за впливом масаж дозволяє зміцнити здоров’я і зберегти молодість.

Що це таке?

Масаж Шиацу – один з видів японського масажу, здавна практикується в східній медицині. Він є вдосконаленим різновидом точкового масажу, заснований на японському масажі, китайській медицині і доповнений сучасними знаннями анатомії і фізіології людини.

Техніка полягає у впливі на тіло долонями і пальцями рук, за рахунок цього створюється тиск на конкретні точки. За допомогою масажу можна позбутися ряду хвороб, усунути порушення роботи органів в організмі, поліпшити стан здоров’я.

Історія масажу

Творцем техніки масажу Шиацу вважається Токуїро Намикоши. Він дав опис свого методу в книзі «Шиацу – японська терапія натискання пальцями». Термін «шиацу» з японського так і перекладається «ши» – пальці, «атсу» – натиснення.

На основі традиційного японського масажу амма і власних спостережень за інстинктивною поведінкою людини при розтиранні і притисканні хворого місця, Намікосі розробив даний метод.

Вплив на точки пробуджує резервні сили організму, закладені природою. Спочатку Токуїро розробив методику для своєї матері, яка довгі роки страждала ревматоїдним артритом. Згодом масаж отримав загальнонаціональне визнання. У 1940 році був заснований японський коледж шиацу. Пацієнтами творця шиацу були відомі державні діячі, відомі спортсмени, кінозірки.

Розташування активних точок 

Визначаються точки чутливим пальцем. Подушечкою пальця виконується ковзаючі рухи, за допомогою яких можна виявити активні точки – на їх місці виявиться відчуття тепла і шорсткості, а так само ознака наявної хворобливості.

Визначаються точки по анатомічних орієнтирів. Ці орієнтири можна знайти за різними складкам, кінчиків пальців, носа, западин, виступів горбків.

Точковий масаж Шиацу спрямований на зміцнення та мобілізацію сил для боротьби організму з хворобою. При цьому організм вибирає оптимальний спосіб позбавлення від неї.

Техніка виконання

У масажі використовують різні види натискання:
– звичайні
– гнучкі,
– вібруючі,
– концентровані,
– усмоктувальні,
– переривчасті,
– стимулюючі.

Напрямок натиску має йти перпендикулярно поверхні тіла. При лікуванні конкретних утворень, зазвичай вибирають точку поруч із хворою ділянкою. Однак в деяких випадках, масажують інші точки. Наприклад, для зміцнення серця масажують ліву руку, при лікуванні нирок – робиться масаж ділянок стоп.

Сеанси проводять 7-10 днів, після цього терміну необхідно робити перерву.

Точковий масаж можна робити навіть дітям. Особливо при – бронхітах, нежиті і часто рецидивуючим ГРВІ.

Як здавна стверджували мудреці: «Своя рука – найкращий лікар».

Показання до масажу:

– часті простудні та вірусні захворювання організму;
– хронічні головні болі;
– хронічні гострі болі в області спини і шиї;
– викривлення хребта;
– остеохондроз,
– радикуліт;
– підвищений тиск (гіпертонія);
– зайва вага, целюліт;
– вікові зміни в організмі.

Естетична користь 

Масаж Шиацу активно використовують для омолодження тіла. Точковий масаж обличчя позитивно впливає на естетичну складову: усуває вікову в’ялість шкіри, допомагає позбутися від зморшок. Не дивно, що східним жінкам вдається підтримувати красу і молодість довгі роки.

Якщо ви бажаєте зміцнити своє здоров’я або у вас є певні показання до масажу, кваліфіковані фахівці «Kravchenko Medical Centre» вам в цьому допоможуть.

Ознайомитися з видами масажу ви можете на нашому сайті в розділі «Послуги», з цінами на процедури в розділі «Ціни».

Записатися на консультацію можна на сайті або за номером:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70