ВИДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧА

Механічна (ручна, мануальна)

Така чистка виконується або спеціальними інструментами, або просто пальцями рук. Шкіра дуже добре розпарюється, після чого пальці обмотують гігієнічними серветками і приступають безпосередньо до чищення. Вона схожа на звичайне видавлювання вугрів, але тільки і до, і після чистки виконуються ряд додаткових процедур. Ці процедури готують шкіру до чищення і заспокоюють її після.

Механічна чистка найжорстокіша, але найефективніша.

Вакуумна

Працює за принципом пилососа. Спеціальний апарат «всмоктує» в себе забруднення з пір. Така чистка є теж травмуючою для шкіри. Але досить ефективна.

Ультразвукова

Для такого чищення використовується ультразвуковий апарат. Він випромінює УЗ промені, які відкривають пори і розчеплення забруднення, після чого їх легко видалити. Ультразвукова чистка абсолютно безболісна і щадна. Вона добре підходить для незначних забруднень.

Хімічна

При такому чищенні шкіри обличчя не отримує фізичний вплив. Спочатку обличчя очищується, а далі наноситься спеціальна суміш, яка розігріває шкіру, розм’якшує її і розчиняє жирові стрижні. Залежно від засобу, який використовує косметолог, хімічне чищення може бути препаратне (олеїнова, яблучна, лимонна, гліколева і молочна кислота) або ферментна (бромелайн і папаїн).

Комбінована чистка

Комбінований тип шкіри – комбінована чистка. Даний вид найбільш оптимальний. Він поєднує в собі різні види чистки, залежно від забруднення шкіри в різних ділянках обличчя. Це дозволяє не травмувати чутливі області і видаляти забруднення.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЧІСТКУmehanicheskaja-chistka-lica-kiev

Все індивідуально. Потрібно враховувати і тип шкіри і ступінь її забруднення. В основному рекомендується проводити чистку 1 раз на місяць. Але якщо ви довго цього не робили і шкіра вашого обличчя проблемна – косметолог може призначати чистку через кожні 2-4 тижні. І навпаки, якщо ви стежите за собою, регулярно відвідуєте косметолога, дотримуєтеся всіх його рекомендацій по догляду за обличчям – чистка може проводиться раз в 3-4 місяці.

ЯКИЙ ВИД ЧИСТКИ ОБРАТИ

Знову-таки все індивідуально. Якщо шкіра дуже чутлива – ні вакуумне, ні механічне чищення вам не підійде. Самостійно не визначайтеся із видом чистки, а сходіть до косметолога. Він визначить тип вашої шкіри і підкаже, який вид чищення вам підійде краще.

РЕКОМЕНДАЦІЯчистое-лицо-640x360

Вам і так це відомо, але краще ми нагадаємо: НЕ робіть чистку в відповідальний для вас день і за день до свята теж! Чистка обличчя частково травмує шкіру, що викликає її почервоніння. Ці почервоніння, в залежності від вашого типу шкіри, можуть як за 2 години пройти, так і триматися 2-3 дні.