fbpx
Що таке остеохондроз та як його позбутися?

остеохондроз

Якщо Ви страждаєте на “остеохондроз” – не турбуйтеся та продовжуйте активне життя, без болю, медикаментозних засобів та оперативних втручань! Завдяки нам Ви зможете знизити ризик хвороби, використавши внутрішні можливості свого організму, і не вдавшись при цьому до допомоги медикаментозних засобів або оперативного втручання.

Остеохондроз – це захворювання, яке характеризується дистрофічних руйнуванням тканин хребта, які включають в себе міжхребетні диски і прилеглі суглобові поверхні. Якщо говорити простіше, то це порушення харчування в хрящової тканини. У нинішній час на це захворювання страждають до 90% населення всієї земної кулі, але зазвичай це люди старше 30 років. Необхідно бути досить обережним і уважним, так як захворювання може проявитися в підлітковому віці, а чим раніше ми його зауважимо, тим більше шансів на одужання.

Причини виникнення та лікування остеохондрозу

На даний час причини порушень вивчені не до кінця, однак, можна зазначити, що однією з головних причин розвитку даної хвороби можуть послужити гіподинамія, або – перевантаження. Зазвичай, всі симптоми цього захворювання проявляються вже після 30 років, але все ж, останнім часом все частіше за допомогою до фахівців стали звертатися юнаки та дівчата зі скаргами на болі у спині. Причиною такого скоро розвитку захворювання можуть бути недостатня фізична активність, відсутність фізичних навантажень, порушення осанки або викривлення самого хребта. Але основними причинами можуть бути такі:

 1. Гіподинамія
 2. Зайва вага
 3. Сидячий спосіб життя
 4. Травми
 5. Шкідливі звички
 6. Часте перебування в стресових ситуаціях
 7. Негативний вплив навколишнього середовища
 8. Посилені фізичні навантаження

Які симптоми остеохондрозу?

Зазвичай, люди звертаються до фахівців зі скаргами на постійні болі у спині, а іноді і оніміння. Якщо допомога не буде надана, то це може призвести до ряду ускладнень, зокрема до стрімкої втрати ваги і атрофії кінцівок. Отже, до основних симптомів відносяться:

 • Постійні болі в спині ниючогохарактеру
 • Загострення болю при фізичних навантаженнях
 • Зниження обсягу рухів
 • Періодичний спазм м’язів

Остеохондроз шийного відділу характеризується, наступними симптомами:

 1. Спостерігається ниючий біль в руках, плечах, голові
 2. Шум у голові
 3. Втрата свідомості
 4. Остеохондроз грудного відділу може бути виражений болем у грудях та інших внутрішніх органах.

У поперековому відділі остеохондроз супроводжується болем у попереку, який віддає в органи малого тазу або ноги.

Лікування остеохондрозу в Києві «Kravchenko Medical Centre”.

Майстер масажу проводить серію лікувальних сеансів масажу, в результаті чого, ви зможете відчути суттєве полегшення у спині, шиї та в інших зонах тіла. Завдяки рекомендаціям ви зможете також самостійно займатися профілактикою цього захворювання. Дійсно масаж від остеохондрозу це надійна профілактика цього пошироного захворювання.

Пробний сеанс масажу можна пройти – всього за 249 грн.

Чекаємо вас у нас!

Запис онлайн можливий прямо тут.

Додати свій коментар