Ортодонтія

Ортодонтичне лікування складається з цілого спектра різних процедур і являє собою:

 • Спосіб переміщення та вирівнювання зубів для поліпшення зовнішнього вигляду порожнини рота і її функціональності.
 • Збереження здоров’я ясен, зубів, а також щелепних суглобів в тривалій перспективі, шляхом грамотного розподілу тиску на всі зуби під час пережовування.

Варто Звернутися до ортодонтичного лікування:

 • Це дозволить зробити вашу посмішку по-справжньому гарною.
 • Даний метод є ідеальною профілактикою проблем зі здоров’ям.

У послугах ортодонта потребують пацієнти, у яких:

 • Неправильне побудова зубів.
 • Є якісь зауваження до зовнішнього вигляду своєї посмішки.
 • Страждають від головного болю під час втиснути зубів.

Нерівні зуби здатні створити справжній дискомфорт не тільки в фізичному плані, а й психологічному. Люди з цією проблемою втрачають впевненість у собі разом зі звичкою часто посміхатися. При цьому більше 90% всього населення мають нерівний ряд зубів. Все це робить послуги стоматологів-ортодонтів вкрай популярними.
В арсеналі лікарів-ортодонтів Astra Dent найрізноманітніші пристосування і пристрої: пластинки (знімні і незнімні), брекети (вестібурярние і лінгвальні), і величезний асортимент кап, призначених пацієнтам будь-якого віку.
Що стосується вартості ортопедичного лікування, то вона залежить від ступеня викривленості зубного ряду, який буде виправлятися.
В ході лікування ортодонт доводить форму щелеп до досконалості, виробляючи необхідні для цього маніпуляції: розгортає і переміщує зуби, ініціює звуження рядів та інші.
Стоматологи рекомендують не зволікати з візитом в клініку. Багато фахівців вважають, що саме від віку залежить рівень складності лікування, що дозволяє досягти бажаних результатів. Умовно процес поділяється на 2 основні етапи: активний (усунення дефекту) та ретенційний (закріплення ефекту).

Ортодонти використовують 4 методи виправлення нерівності зубного ряду:

 • хірургічний;
 • апаратний;
 • функціональний;
 • апаратно-хірургічний.

Що стосується дитячої ортодонтії, то вона включає виправлення неправильного прикусу і вирівнювання ряду зубів. Деформації, викликані захворюваннями вікових змін, пародонтом і втратою зубів, виправляє переважно доросла ортодонтія.
Більшість пацієнтів плутають стоматологічну ортопедію з ортодонтії. Тут важливо знати, що стоматолог-ортодонт не рятує від різних деформацій, що утворилися через травми. Подібні випадки входять вже в практику ортопеда.
Ортодонти не рекомендують відкладати візит в клініку. Більшість експертів вважають, що чим молодша пацієнт, тим більше результатів в лікуванні може бути досягнуто. Процес лікування можна було б умовно розділити на дві фази: виправлення дефектів (активна фаза) і збереження результатів (утримана фаза).
Ортодонтія постійно розвивається, як і всі інші галузі медицини. З’явилося багато інновацій, серед яких є ізраїльська система Aerodentis. Ця система є ефективною альтернативою брекетів. Ця система Aerodentis дозволяє проводити лікування вночі, коли людина спить. Плюс до всього, методика справляється з дефектами різної складності лікуванням в рази швидше на відміну від своїх аналогів.