Відбілювання

Колір зубів може з часом погіршуватися. Це може бути зумовлене різними факторами, тобто курінням, їжею харчування з харчовими барвниками, хронічними стоматологічними захворюваннями або є тетрациклінові зуби. Для будь-якої людини його / її зовнішній вигляд важливий, тому, коли змінюється колір зубів, прийшов час відвідати стоматолога для проведення процедури відбілювання.
Якщо вам потрібно лише відновити натуральний колір ваших зубів, який був втрачений через їжу та напої з барвниками або куріння, ви можете вибрати механічне відбілювання. Наприклад, Air-Flow. Цей метод передбачає, що суміш очищувального порошку з водою і стисненим повітрям доставляється під тиском за допомогою спеціального сопла. Стоматологи попереджають, що цей метод краще використовувати одноразово, оскільки часте застосування може пошкодити густину емалі.
Лазерне відбілювання універсальне, оскільки це дозволяє впливати на поверхню зубів за точку. Залежно від ступеня пошкодження зуба, стоматолог налаштовує ступінь лазерного ступеня на вплив. Цей метод дозволяє отримати білу посмішку після години в нашому медичному центрі.
Галогенне світло використовується під час фотовідбілювання. Важливо те, що цей метод підходить навіть для дуже чутливих зубів.
Методи домашнього використання набагато менше приносять результати, але вони також можуть бути ефективними.

До них відносяться носіння спеціальних шин, використання відбілюючих зубних паст і жувальної гумки.
Не забувайте, що здорові зуби чудово доповнюють ваш вигляд і надають впевненості. Ця процедура необхідна навіть для дітей, оскільки прекрасні зуби можуть допомогти запобігти травмі при роботі з однолітками. Ми хочемо повідомити вас, що якщо ви хочете зробити відбілювання зубів, ціна за такі послуги може зробити вас щасливими. Вам потрібно лише ознайомитися з різними методами.
Наша клініка пропонує найкращі послуги з відбілювання зубів.