Дитяча стоматологія

Щоб почати наближати стан своєї посмішки до ідеалу, немає потреби чекати дорослого віку. Багато проблем набагато простіше вирішуються в дитячому віці. Батьки повинні подбати про майбутнє своєї дитини і забезпечити їй професійне лікування зубів з самого раннього віку. Вибір дитячого стоматолога – відповідальний крок для батьків, так як ступінь професіоналізму лікаря забезпечить як якість надаваних послуг, так і враження дитини від лікування.
Дуже важливо, щоб стоматологічна клініка, яку ви обрали для своєї дитини, була пристосована для роботи з дітьми. Стоматологія Kravchenko Medical Centre має обладнання, яке модернізовано, щоб ні в якому разі не налякати дитину, навіть якщо виникне необхідність в ін’єкції, її зроблять спеціальним пристосуванням, що не нагадує укол. Кращі дитячі стоматологи Києва забезпечать відсутність психологічного тиску на дитину під час лікування.
Дитячі стоматологи склали перелік рекомендацій для батьків:

  • Своїм прикладом прищепити дитині звичку до гігієнічному догляду за зубами і порожниною рота два рази на день.
  • Забезпечити повноцінне, насичене вітамінами, харчування дитині.
  • Своєчасно міняти зубні щітки і пасти відповідно до віку дитини.
  • Виключення з раціону дитини зайвих продуктів харчування з цукром, уникати вживання кислих соків.
  • Батьки в обов’язковому порядку повинні слідувати рекомендаціям дитячого педіатра для забезпечення підвищення імунітету дитини.
Дитячий стоматолог. Як вибрати?

Найскладніше переконати свою дитину в необхідності відвідування лікаря-стоматолога. Тому дуже важливо обрати дитячого стоматолога, який має професійний підхід при роботі з дітьми.
Дитячий стоматолог нашої клініки надає послуги з консультації батьків з таких тем:

  • Як стежити за своєчасним видаленням молочних зубів.
  • Що таке карієс на молочних зубах і наскільки він небезпечний.
  • Як правильно використовувати зубні щітки і нитки і навчити цьому дитину.
  • Як скласти графік відвідування дитячого стоматолога.

Найчастіше дитяча стоматологія відкриває свої двері батькам, які звертаються з проблемою карієсу на молочних зубах дітей. Дитяча стоматологія Київ в Kravchenko Medical Centre забезпечить вам кваліфіковане вирішення даної проблеми. Так само наші лікарі навчать дитину та її батьків, як в майбутньому запобігти даному захворюванню.

Що потрібно знати про дитячого ортодонта

Батьки часто стикаються з тим, що у дитини неправильний прикус, або ж нерівно ростуть зуби. Не варто сподіватися, що з часом це пройде «само собою». Чим раніше ви звернетеся до дитячого ортодонта, тим ефективніше буде лікування. Що буде якщо вчасно не звернутися до дитячого ортодонта? Проблема буде прогресувати, і приносити все більше дискомфорту дитині, буде наноситися шкода яснам, поганий прикус може зіпсувати форму рота, вираз обличчя.
В Kravchenko Medical Centre, який спеціалізується на роботі з дітьми, допоможе виправити будь-які стоматологічні проблеми без стресу для дитини. Наші лікарі постійно готові забезпечити якісні послуги у сфері дитячої стоматології.