Масаж Арома СПА

КОЛИ ПОТРІБЕН МАСАЖ?

Зазвичай до лікаря приходять, коли не йти вже – «злочин». Як би нам, лікарям, не було від цього сумно, як би це не ускладнювало, не затягувало оздоровчий процес, до фахівця приходять вже тоді, коли щось болить: спина, шия, голова … Або після травми. Так, звичайно, ми допоможемо. Ми допомагаємо відновитися після інсульту, після травм, лікувальний оздоровчий масаж показаний і при цілому ряді інших захворювань. Але, не обов’язково хворіти, щоб почати піклуватися про себе.

Якщо немає протипоказань, або навпаки – показань до частіших процедурам, курси з 10 – 15 годинних сеансів оздоровчого масажу потрібно проходити всім здоровим людям два рази в рік.

ХТО ПОТРЕБУЄ МАСАЖ ХРЕБТА?

Це стосується всіх офісних трудівників – менеджерів, бухгалтерів, айтішників, банківських службовців, державних чиновників. Фрілансерів, які працюють вдома (а значить, як правило, годинами сидять в незручній позі, зігнувшись над клавіатурою, відриваючись від неї тільки щоб дійти до холодильника і назад).

Водіїв, які проводять життя в пробках. Начальників і підприємців, на яких лежить величезна відповідальність, а значить – стрес іде за стресом. Тим, чиє життя часто вважають простий – домогосподаркам, непрацюючим мамам теж, на самій-то справі нелегко. А «молодим і здоровим» студентам взагалі не позаздриш – днем ​​- лекції, ввечері – домашні завдання, вночі – балаканина з приятелями в інтернеті. І так кожного дня. Страждає хребет, страждають м’язи, затискається зоровий нерв, в результаті – все болить, все дратує і нічого не хочеться. Знайоме?

НАВІЩО ВЗАГАЛІ ПОТРІБЕН МАСАЖ?

Оздоровчий масаж – один з елементів, з яких складається так званий «здоровий спосіб життя», зараз модно думати про своє здоров’я і ходити на масаж, багато хто вже зрозумів необхідність цього? Тим більше, що відчуття після масажу – це справжнє задоволення, розслаблення і спокій. Приходячи на масаж до грамотного професіонала, Ви відпочиваєте, але насправді (на відміну від звичного «відпочинку» перед телевізором, в соцмережах або в задимленому кафе – знову сидячи, до речі) – м’язи отримують навантаження. Ви працюєте на своє здоров’я, на своє майбутнє. Чи працюєте лежачи, в теплі, під приємну музику, коли про Ваше здоров’я піклуються чуйні і ніжні руки фахівця з масажу.

Хороший масаж здатний позбавити нас від стресу і мігрені, але некваліфікований масаж може викликати пошкодження нервової або м’язової тканини, а також призвести до спазматичних та запальних змін.

Щоб правильно стежити за своїм хребтом і попередити його захворювання звертайтеся до фахівців Kravchenko Medical Centre. Тут майстер масажу проконсультує Вас з усіх додаткових питань і проведе сеанс масажу на належному рівні. Розслабляючий масаж, аромамасаж та спа процедури також посприяють Вашому відпочинку та додадуть приємних вражень.

Запишіться на курс масажу вже зараз, відкрийте шлях до гармонійного стану всіх систем Вашого організму!