Офісне відбілювання зубів: особливості процедури

З проблемою втрати початкового кольору зубів стикається величезна кількість людей. Вплив різних барвників, які знаходяться в напоях, харчових продуктах і лікарських препаратах приводять до зміни кольору зуба – дісколоріта.

Красива посмішка – обов’язкова складова загального здоров’я організму, а так само привабливий атрибут зовнішності. Отримати таку посмішку можна швидким і безпечним способом – процедурою офісного відбілювання в клініці «Kravchenko Medical Centre».

Що це таке?

Офісне або професійне відбілювання зубів – це естетична стоматологічна процедура, яка проводиться під наглядом лікаря-стоматолога. Її принцип полягає в наступних діях

1. Проводиться консультація і визначається вихідний відтінок зубів за шкалою VITA, встановлюється причина потемніння (пожовтіння) емалі для правильної концентрації відбілюючого речовини.
2. Здійснюється перевірка ясен на чутливість.
3. Далі йде етап полірування зубів спеціальним обладнанням.
4. За збігом певного терміну призначається сама процедура відбілювання. На поверхню зубів наноситься гель, в складі якого 35% перекису водню. На слизову і ясна наноситься захист від попадання гелю.
5. Через 20 хвилин стоматолог впливає на гель лампою (лазерного, світлового або теплового ефекту), виділяється активний (атомарний) кисень, який руйнує колірні дефекти.
6. По закінченню процедури порожнина рота промивається струменем води.


Професійне відбілювання відбувається без жодних дискомфортних і больових відчуттів.

В результаті процедури зубна емаль і чутливість не порушується. Гель швидко руйнує небажаний зубний пігмент без шкоди здоров’ю зубів. Тривалість процедури: 45-60 хвилин. Результат з різницею освітлення в кілька тонів помітний відразу, лише в рідкісних випадках призначають коригуючий сеанс.

Важливо знати

Для проведення офісного відбілювання потрібно враховувати стан ясен. Пацієнти з такою проблемою як кровоточивість повинні пам’ятати, що після процедури може підвищитися гіперчутливість зубів і ясен на деякий час.

Процедура проводиться на здорові зуби, необхідно виключити наявність карієсу і захворювання слизової.

Кабінетне відбілювання впливає тільки на колір природної зубної емалі. Протези, пломби і коронки не піддаються зміні кольору.

Після відбілювання необхідно виключити вживання продуктів з фарбувальними властивостями на 7-10 днів.

До них відносяться:

– цитрусові;

– гіркий шоколад;

– кава;

– чай;

– тютюн;

– вина;

– деякі овочі (буряк).

Важливо ретельно стежити за здоров’ям порожнини рота, чистити зуби 2 рази на день, періодично використовуючи відбілювальну пасту.

Наш фахівець Белісняк Тетяна проведе попередню консультацію за станом здоров’я ваших зубів, потім можна приступити до процедури відбілювання.

Не варто миритися з недоліками вашої посмішки, коли їх так легко усувають фахівці клініки «Kravchenko Medical Centre» за прийнятною ціною.

З інформацією про вартість і види послуг ви можете ознайомитися в розділі «Ціни» і «Послуги».

Звертайтеся за телефоном:

+38 (044) 272 11 75

+38 (095) 438 68 71

+38 (067) 186 18 70