“Попа як у Кім”. Для чого жінці масаж сідниць?

Масаж сідниць – це антистрес

Енергія жінки здатна на справжні чудеса: вона може розтопити будь-яке серце і наповнити щастям навколишній простір. Жіночі чари завжди привертають силу і турботу. Завдання енергетичного масажу наповнити жінку щастям і радістю, адже не завжди є поруч людина, яка даруватиме таку турботу.

Для чого треба робити масаж сідниць жінці?

Усі пам’ятають форму сідниць Кім Кардашьян?

Зрозуміло, ідеальні форми не є гарантією успіху в усьому для жінки, однак щаслива жінка – це завжди успіх, щастя і задоволення для чоловіка і усіх оточуючих.

Такий масаж дає відчуття стійкості, впевненості і спокою для жінки – це допомагає стабілізувати її емоційність і розумово-психічні процеси.

Масаж виконується м’якими погладжуваннями і натисканнями, перш за все, спрямованими на розслаблення нервової системи.

Руки майстра масажу неспішно ковзають по тілу, м’язи розслабляються, кров і лімфа безперешкодно течуть в звільнені судини організму, очищаючи і живлячи його.

Масажне масло проникає у тканини, насичуючи їх біологічно активними комплексами і мінеральними речовинами. Аромамасло доповнює процедуру ароматом Жасмину і настає розслаблення.

Коренева чакра (Муладхара) – основний енергетичний центр жінки – розташовується у ділянці промежини, але має вихід на крижову ділянку, відповідає поперекової точці, яка пов’язана з нервовими сплетіннями куприка. Енергетику кореневої чакри і, властиві їй, якості жінка може посилювати через чоловіка, який робить масаж. У зоні відповідальності чакри – ноги, рухи на ногах лінійні.

Якщо чакра гармонійно функціонує, то жінка щаслива і здорова. Майстер масажу, масажуючи сідниці, створює відчуття стійкості, впевненості і спокою для жінки – стабілізується її, часто, «хаотична» емоційність і розумово-психічні процеси.

Техніка масажу. Кисті рук кладуться на крижову ділянку. Виробляються в повільному ритмі кругові рухи, прагнучи захопити всю крижову і сідничну ділянку, чергуючи з лінійними рухами уздовж хребта до краю росту волосся і назад. Сідниці масажуються за годинниковою стрілкою. Кожна окремо.

Якщо чакра заблокована, холодна, то жінка сумна і хвора.

Друга чакра – сексуальна чи свадхістана розташована на хребті в проекції на висоті 2-х пальців нижче пупка.

Круговими рухами однієї руки, а потім і двох масажується за годинниковою стрілкою.

Третя чакра – чакра сонячного сплетення або маніпура розташована над пупком у ділянці сонячного сплетіння, проекція 8-го грудного хребця. На чакрі замикаються 12 спинних і грудних нервів.

Четверта чакра – серцева або Анахата проектується на ділянку 5-го грудного хребця в центрі грудної клітини, приблизно  коло серця. Анахата – емоційний і психологічний центр, вона акумулює любов, ніжність, співчуття. Вона допомагає розкрити себе, і, розкривши, – полюбити, а потім проявити цю любов до ближнього, до інших людей і всьому людстві.

Масаж виконується не лише круговими рухами, ділянка лопаток має вигляд лежачої на боці вісімки. Руки – відповідальність чакри – лінійні рухи.

Масаж проводиться лежачі на животі. Ноги злегка зігнуті в колінах, а під голеностоп розміщується валик.

Кожна чакра масажується за годинниковою стрілкою, чергуючи з рухами уздовж хребта. Справа в тому, що задньо-серединний канал, що йде по хребту, є свого роду енергетичною артерією тіла. Тобто енергія, що надходить по ньому, живить і дозволяє функціонувати усім органам і системам тіла. Недолік енергії і / або її погана циркуляції тягне збої в цьому функціонуванні, а це значить – хвороби.

“Так наповнювали себе енергією стародавні жриці. Тепер і ви одна з них – богиня любові, якої доступні необачні закони цього світу. Наповнюйтесь цим ароматом, відчуйте, як все ваше тіло випромінює тепер цей аромат”.

Перебуваючи в жіночій енергетиці і концентруючи свою увагу на крижовій ділянці і сідницях, жінка відчує турботу про себе. Згадайте, коли жінка вагітна і уся її увага в матці, якщо її оточує турбота і увага, то вона випромінює радість і щастя.

Саме наповненість і жіночність робить жінку дуже привабливою, незалежно від зовнішності. Тому, що привабливість – це властивість жіночої енергетики. Можна помітити, як змінюється до неї ставлення чоловіків, після масажу.

Додатковий важливий результат – масаж сприяє звільненню від блоків в кореневої чакри. І, як наслідок, рішення багатьох гінекологічних проблем. Так як жіночі захворювання, це завжди блоки, пов’язані з різними образами, зажимами, не ухваленням своєї жіночності, сексуальності і т.д.

Якщо Ви хочете відчути себе 100% жінкою – розслабленою  і задоволеною, записуйтеся на масаж “Попа як у Кім”! Також його можна подарувати подрузі на 8-е березня або День народження.

Подарунковий сертифікат на цей масаж можна придбати з доставкою Новою поштою.

Вартість цього та інших масажів Ви можете побачити в розділі Ціни